Podest do cięcia żywopłotu

2
maj 19. 2020
Szukam coś do cięcia żywopłotu. Wysokość około 2,5m. Z drabiny trochę ciężko i niewygodnie, poza tym chwieje się mocno a szczeble wrzynają się w stopy. Macie może jakieś ciekawe rozwiązania? Proszę o opinie lub produkty, myślę, że to rozwiąże problem wielu osób, którzy mają podobną sytuację.
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
2 Komentarze
S'il vous plaît:
4407324.jpg

Tak poważniej to wystarczy nasz pepper:
Drabina składanatego typu, można było wyrwać za 179 zł albo ciut więcej za takie coś.

Jak dokupisz jeszcze takie urządzenie, to spokojnie sięgnie nawet czubki drzew. Być może nawet same wystarczy, bez podestów.
4407324.jpg
Ps. Sam sobie nawet odpowiedziałeś w tytule co kupić.
Edytowane przez: "stfpl" maj 19.
stfpl19/05/2020 07:28

S'il vous plaît:[Obrazek] Tak poważniej to w …S'il vous plaît:[Obrazek] Tak poważniej to wystarczy nasz pepper:Drabina składanatego typu, można było wyrwać za 179 zł albo ciut więcej za takie coś.Jak dokupisz jeszcze takie urządzenie, to spokojnie sięgnie nawet czubki drzew. Być może nawet same wystarczy, bez podestów.[Obrazek] Ps. Sam sobie nawet odpowiedziałeś w tytule co kupić.


super dzięki za linki. Nożyce mam bardziej zależało mi na jakimś podeście. Jeśli chodzi o tą składaną drabinkę z tymi zawiasami - wygląda całkiem nieźle, ciekawe tylko jak te zawiasy czy się nie rozpadną - wiadomo część ruchoma zawsze jakieś ryzyko. Ten podest pepper.pl/pro…229 całkiem ciekawe rozwiązanie. Dzięki za pomoc !
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst