Pochwała dla pracowników

7
lis 2.
Chciałbym tutaj pochwalić pracowników Smyk Megastore w krakowskiej Bonarce za podejście do klienta. W środę 31 października akurat byłem w tym sklepie kupić jakąś książeczkę dla syna i przy okazji obejrzeć foteliki 15-36kg. W oko wpadł mi Maxi Cosi Kore i-Size za 549 zl-taka cena widniała na dużej przywieszce, natomiast na naklejce z kodem kreskowym była cena 949zł. Zapytałem w kasie o cenę i usłyszałem że w systemie jest 949zl ale muszą to sprawdzić. Zaznaczyłem że jestem oczywiście zainteresowany niższą ceną. Po chwili oczekiwania okazało się, że obniżą dla mnie cenę do 549zl tak jak na tej drukowanej cenie z opisem. I tu chcę pochwalić pracowników za to, że wiedzą, że w takim przypadku klient ma prawo domagać się zakupu po tej niższej cenie i po prostu przyznali że to jakiś błąd i obniżają cenę. Dziękuję za profesjonalne podejście do klienta
Na zdjęciu fotelik który zakupiłem.
199073.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
7 Komentarzy
Miły gest, właściwie super sytuacja. Ale wstawianie tego i marnowanie czasu innym na czytanie, które nic nie wniesie trochę jest słabe.
bartłomiej.rusakiewicz02/11/2019 16:38

Miły gest, właściwie super sytuacja. Ale wstawianie tego i marnowanie cz …Miły gest, właściwie super sytuacja. Ale wstawianie tego i marnowanie czasu innym na czytanie, które nic nie wniesie trochę jest słabe.


Jesteś tu na własne życzenie, pretensje miej do siebie
3103356-ngg4N.jpgWątpię że pracownica/pracownik to przeczyta
z tego co wiem to musza sprzedac za cene z cenowki wiszacej na produckcie wiec łaski za bardzo nie robią...
cypres02/11/2019 22:15

z tego co wiem to musza sprzedac za cene z cenowki wiszacej na produckcie …z tego co wiem to musza sprzedac za cene z cenowki wiszacej na produckcie wiec łaski za bardzo nie robią...

Dokładnie, takie jest prawo ale pochwaliłem ich za to, że znają je i stosują bez marudzenia. Nie trzeba się tam po prostu kłócić o swoje prawo i stąd moja wstawka tutaj a nie w okazjach.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje