Plente - cashback, wstrzymanie wypłaty

wrz 5. 2023
Wstrzymali moją wypłatę cashback z lipca. A jak poprosiłem o wyjaśnienie dostałem odpowiedź:

'Dzień dobry,


Na wstępie, chcemy bardzo przeprosić za zaistniałą sytuacje z wypłatą. Jeszcze nie jesteśmy w stanie jej zrealizować, jednak niedługo wrócimy ze szczegółami i oficjalnym komunikatem.


Dziękujemy za wyrozumiałość"

Jeszcze nie są w stanie, pytanie czy w ogóle kiedykolwiek będą.
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Herushingu
  Herushingu
  Było to do przewidzenia w okolicach czasu gdy przestali automatycznie uznawać zwroty za zakupy kart podarunkowych... Wprawdzie zakładałem, że to zwykła zachłanność, aniżeli problemy finansowe, ale była to pierwsza oznaka, że dzieje się tam coś złego.

  I dobrze, że ograniczyłem mocno korzystanie z tego serwisu. Ale niestety w zależności od okazji dalej czasem ich używałem, i w efekcie mam zamrożone około 220zł. Ale mogło być znacznie gorzej gdybym nie ograniczył korzystania, zatem to tylko 220zł.

  W kwestii ich odpowiedzi to odpowiedź która wysyłają do wszystkich, na początku zasłaniali się "wyjątkowymi problemami technicznymi" nie jakimiś problemami technicznym, a "wyjątkowymi problemami technicznymi". Ale wraz z upływem czasu musieli zmienić śpiewkę, bo to już przeszło 2 miesiące od momentu zaprzestania wypłat, zatem problemy techniczne są mało prawdopodobne.

  Ale nie zatrzymuje ich to przed promocją kolejnych super okazji na cascback... Zapewne w celu ściągnięcia nowych użytkowników. Zobaczymy co z tego wyniknie. Może znów ktoś ich wykupi, i przejmie zobowiązania względem użytkowników.

  W każdym razie dwukrotne poważne problemy finansowe na przestrzeni kilku lat... Nie świadczy to dobrze o ich zespole. (Edytowano)
  Awatar użytkownika lipid99
  lipid99
  To jest dramat, zrobiłem mały research i nie płacą nikomu prawdopodobnie od początku wakacji jednak to nie przeszkadza im cały czas się promować i naganiać nowych użytkowników (którzy też nie otrzymają zapłaty)
  Co więcej ich prezes na swoich socialach non stop się chwali sukcesami, nazywa sie cashabck kingiem a drugi raz w niespełna 3 lata jest na skraju bankructwa. To też nie przeszkadza mu żeby występować na konferencjach i uczyć innych robienia biznesu xD
  internetbeta.pl/pre…739
  swietokapitalizmu.pl/

  Jak ktoś jest bardziej techniczny to zobaczy że plente jest oparte o wordpress, co nie wróży najlepiej.
  Obiektywnie są najgorszym cashbackiem w PL, nie mają nawet podjazdu do Goodie, Alerabat czy Letyshops

  Komentarze na FB ukrywają, piszą że za niedługo wydadzą "Oficjalny komunikat" - to że tego nie zrobili pokazuje tylko ich moralność.
  Podsumowując prezes jak i cała firma to jeden wielki FARMAZON i powinno się przed nimi ostrzegać każdego.

  PS.
  Na insta możecie zobaczyć na co 'xD king ' wydał nasz hajs z cashbacków (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika sakreble
  sakreble
  Plente (wcześniej Planet Plus) to największy cashbackowy ściek, z jakim miałam do czynienia. Wszystkie większe cashbacki zostały mi odrzucone (na akceptację niektórych czekałam ponad rok - nie żartuję). Na wszystkie maile odpowiada jedna osoba - zawsze w taki sam sposób: "proszę o cierpliwość/ jesteśmy w trakcie weryfikacji/ ten sklep nie uznaje reklamacji bla bla bla". Na wypłatę głupich 20 zł czekasz miesiąc. Wystawiłam im kiedyś negatywną opinię na Google, załączyłam też skriny z potwierdzeniem moich problemów - Google nie zaakceptowało ;).
  Od siebie polecam LetyShops, ewentualnie Goodie.
  Awatar użytkownika Młody_Junak
  Młody_Junak
  Goodie nie polecam. Czekałem przez pół roku na cashback ze Smyka przypominając się im w tym czasie trzy razy. Później sobie trochę odpuściłem i nawet nie zauważyłem po tym pół roku, że minęło 30 dni od odrzucenia i nie można zgłosić reklamacji.
  Polecam alerabat, chociaż ja głównie korzystam tam z kart podarunkowych i wszystko wzorowo.