Plecak na laptopa do podróży na codzień

5
lip 20.
cześć, szukam fajnego plecaka z przegrodą na laptopa 15 cali oraz na parę rzeczy na wypady weekendowe samolotem (bagaż kabinowy) I do użytku na codzień.
Czy może ktoś coś polecić?
z góry dzięki
Aktualizacje społecznościowe
Różne

Grupy

5 Komentarzy
Thule ma fajne plecaki na komputery, ale nie polece konkretnego modelu bo jest duzy rozstrzal cenowy i mocno roznia sie wygladem
Ja zawsze próbuję jak najwięcej upchnąć więc kupiły Deuter Gigant (32l). Ma bardzo wygodne szelki. Bas biodrowy jest niezbyt rozbudowany (w zaszadze jedna taśma) i to akurat mi pasuje.
Spakowałem się w niego na 3-4 łącznie z kurtkami przewdeszczowymi, klapkami itd. Mam go już pół roku i przetrwał bez draśnięcia dwa 3 tygodniowe wyjazdy gdzie był bardzo intensywnie używany (wędrówki po 20 km w niskich górach). To jest typowo miejski plecak ale sprawdził się i w terenie. Wejdzie tam laptop nawet 17 calowy chyba.
TID_20/07/2019 21:39

Ja zawsze próbuję jak najwięcej upchnąć więc kupiły Deuter Gigant (32l). Ma …Ja zawsze próbuję jak najwięcej upchnąć więc kupiły Deuter Gigant (32l). Ma bardzo wygodne szelki. Bas biodrowy jest niezbyt rozbudowany (w zaszadze jedna taśma) i to akurat mi pasuje. Spakowałem się w niego na 3-4 łącznie z kurtkami przewdeszczowymi, klapkami itd. Mam go już pół roku i przetrwał bez draśnięcia dwa 3 tygodniowe wyjazdy gdzie był bardzo intensywnie używany (wędrówki po 20 km w niskich górach). To jest typowo miejski plecak ale sprawdził się i w terenie. Wejdzie tam laptop nawet 17 calowy chyba.


a czy nie jest za szeroki?. Ogólnie wygląda fajnie - mają jeszcze wersje EL na mój wzrost. Gdzie kupiłeś? Można jakoś ogarnąć na promocji?
Dla mnie szerokość ok. Kupowanych w 8a.pl na jakiejś promocji -30%
ok dzieki kupiłem granatowy na explore.pl
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje