Plecak Miejski 20L solidny, wiele kieszonek w środku

9
paź 1. 2019
Cześć,

Szukam ostatnio plecaka miejskiego, bardzo przypadł mi do gustu ten model : elbrus . Jednak 150 zł nie wiem czy warto wydać taką kwote za taki plecak.
Macie jakąś lepszą alternatywe dla niego? Promocje itd?
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Elbrus to jak kojarzę marka premium w plecakach stąd pewnie i taka cena ( @Nemesis help wanted )
Hp odyssey 15,6. Przy okazji wrzucisz tableta/laptopa.
eter01/10/2019 20:06

Elbrus to jak kojarzę marka premium w plecakach stąd pewnie i taka cena ( @ …Elbrus to jak kojarzę marka premium w plecakach stąd pewnie i taka cena ( @Nemesis help wanted )


Żaden premium, polska marka, raczej poziom Hi-Teca, może nieco wyższy (powiedzmy że jak części produktów z Decathlonu) - jak dla mnie plecak nie wart tych pieniędzy, nie mówię że coś się w nim popsuje, ale jak za tę cenę ma archaiczny wręcz system nośny, dałbym sobie spokój
Nemesis01/10/2019 20:32

Żaden premium, polska marka, raczej poziom Hi-Teca, może nieco wyższy (p …Żaden premium, polska marka, raczej poziom Hi-Teca, może nieco wyższy (powiedzmy że jak części produktów z Decathlonu) - jak dla mnie plecak nie wart tych pieniędzy, nie mówię że coś się w nim popsuje, ale jak za tę cenę ma archaiczny wręcz system nośny, dałbym sobie spokój


W takim razie co polecasz? Głównie mi chodzi o wielu przegródkach(na klucze, it'd) zeby w przegródce nie latało wszystko. I żeby laptop średni się zmieścił.
a chociażby:
allegro.pl/ofe…wcB

popatrz też na Targusy
Mam taki od kwietnia 2016: ceneo.pl/153…htm
Ma 3 główne kieszenie (osobna na lapka, co jest ogromnym plusem) i jedną malutką z boku, np. na klucze, czy power bank (z dziurką na kabel). Jakość Targusa oczywiście bez dwóch zdań. Nie wyobrażam sobie latać z innym plecakiem z lapkiem W tej przedniej komorze masz jeszcze przegródki i kieszonkę "siatkową".
Do lasu z kolei latam z takim: allegro.pl/ofe…441
Jakość bardzo dobra jak za tę cenę. Noszę w nim parę kilo. Przez system molle można go rozszerzyć o dodatkowe kieszenie.
Może coś Ci to pomoże
W takim razie co polecasz?
lilikook12/10/2019 22:19

W takim razie co polecasz?


To do mnie pytanie?
poszukaj coś z wisportu, szyją z cordury, więc przynajmniej będzie mocny
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje