Plecak do wędrówki

6
kwi 19. 2018
Cześć, pomoże ktoś wybrać plecak do wędrówek pieszych jednodniowych, bez stelaża, ważne żeby był komfortowy, fajnie się nosił, fajnie by było gdyby był wodoodporny. Za wszystkie typy dziękuję z góry
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Pomogę, albo nie pomogę:D
Nie wiem czy pisząc stelaż, miałeś na myśli potężną konstrukcję rodem z wysokogórskich plecaków lat '90, ale jeżeli tak, to moja propozycja owszem ma stelaż, ale nie masywny ani uciążliwy. Chodzi mi o ten model zielonysklep.pl/ple…tml , który sam osobiście użytkuję i sobie chwalę. Optymalna pojemność na niedługie wycieczki, dużo troków i innych pasków pomagających dołożyć do niego potencjalny nadbagaż, stosunek cena/jakość moim zdaniem świetny. Co do wodoodporności to nie łaziłem w nim po deszczu, ale podstawowy materiał na pewno dużo nie wytrzyma, jednak plecak ma wyciąganą z dołu pelerynkę osłonną wodoodporną i to działa podobno. No i ma ciekawą konstrukcję z tym stelażem, która po zapięciu bocznych pasków biodrowych i klatowych super leży, co pomaga między innymi w górach. Moim zdaniem warto się nim zainteresować. Polecam w razie niepewności zadzwonić w ogóle do tego sklepu i zasięgnąć języka u sprzedawców. Mega uzbrojeni w wiedzę o sprzęcie goście i jak nie taki, to doradzą co innego z oferty albo innych modeli, które znają. Mam nadzieję, że się przydałem. Pozdrawiam.
@Trybu Ten Hitec co go podrzucił @stefan665 wygląda całkiem OK. Od wielu lat korzystam z tego typu plecaków na krótkie wypady (np. z Karrimora Wind 25+5) i to bardzo fajne rozwiązanie. Możesz szukać coś tego typu, bo jest wygodnie i faktycznie przewiewnie. Szukaj plecaka od razu z pokrowcem wodoodpornym, bo sam potrafi kosztować połowę ceny plecaka - takie wodoodporne bez plecaka będą sporo cięższe, ze względu na inny materiał. Najlepiej wybierz się do dużego sklepu turystycznego, poprzymierzaj kilka modeli a potem poluj taniej w sieci.
Kabankwi 20. 2018

@Trybu Ten Hitec co go podrzucił @stefan665 wygląda całkiem OK. Od wielu la …@Trybu Ten Hitec co go podrzucił @stefan665 wygląda całkiem OK. Od wielu lat korzystam z tego typu plecaków na krótkie wypady (np. z Karrimora Wind 25+5) i to bardzo fajne rozwiązanie. Możesz szukać coś tego typu, bo jest wygodnie i faktycznie przewiewnie. Szukaj plecaka od razu z pokrowcem wodoodpornym, bo sam potrafi kosztować połowę ceny plecaka - takie wodoodporne bez plecaka będą sporo cięższe, ze względu na inny materiał. Najlepiej wybierz się do dużego sklepu turystycznego, poprzymierzaj kilka modeli a potem poluj taniej w sieci.


Popieram
Od siebie dodam ze świetnym rozwiązaniem jest możliwość zapięcia paska od plecaka na biodrach - fajnie odciąża plecy:)
Dziękuję bardzo za wszelką pomoc. Jesteście cudowni!
Ťhanks a lot
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje