Plecak do wędrówki

6
kwi 19.
Cześć, pomoże ktoś wybrać plecak do wędrówek pieszych jednodniowych, bez stelaża, ważne żeby był komfortowy, fajnie się nosił, fajnie by było gdyby był wodoodporny. Za wszystkie typy dziękuję z góry
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Pomogę, albo nie pomogę:D
Nie wiem czy pisząc stelaż, miałeś na myśli potężną konstrukcję rodem z wysokogórskich plecaków lat '90, ale jeżeli tak, to moja propozycja owszem ma stelaż, ale nie masywny ani uciążliwy. Chodzi mi o ten model zielonysklep.pl/ple…tml , który sam osobiście użytkuję i sobie chwalę. Optymalna pojemność na niedługie wycieczki, dużo troków i innych pasków pomagających dołożyć do niego potencjalny nadbagaż, stosunek cena/jakość moim zdaniem świetny. Co do wodoodporności to nie łaziłem w nim po deszczu, ale podstawowy materiał na pewno dużo nie wytrzyma, jednak plecak ma wyciąganą z dołu pelerynkę osłonną wodoodporną i to działa podobno. No i ma ciekawą konstrukcję z tym stelażem, która po zapięciu bocznych pasków biodrowych i klatowych super leży, co pomaga między innymi w górach. Moim zdaniem warto się nim zainteresować. Polecam w razie niepewności zadzwonić w ogóle do tego sklepu i zasięgnąć języka u sprzedawców. Mega uzbrojeni w wiedzę o sprzęcie goście i jak nie taki, to doradzą co innego z oferty albo innych modeli, które znają. Mam nadzieję, że się przydałem. Pozdrawiam.
@Trybu Ten Hitec co go podrzucił @stefan665 wygląda całkiem OK. Od wielu lat korzystam z tego typu plecaków na krótkie wypady (np. z Karrimora Wind 25+5) i to bardzo fajne rozwiązanie. Możesz szukać coś tego typu, bo jest wygodnie i faktycznie przewiewnie. Szukaj plecaka od razu z pokrowcem wodoodpornym, bo sam potrafi kosztować połowę ceny plecaka - takie wodoodporne bez plecaka będą sporo cięższe, ze względu na inny materiał. Najlepiej wybierz się do dużego sklepu turystycznego, poprzymierzaj kilka modeli a potem poluj taniej w sieci.
Kabankwi 20.

@Trybu Ten Hitec co go podrzucił @stefan665 wygląda całkiem OK. Od wielu la …@Trybu Ten Hitec co go podrzucił @stefan665 wygląda całkiem OK. Od wielu lat korzystam z tego typu plecaków na krótkie wypady (np. z Karrimora Wind 25+5) i to bardzo fajne rozwiązanie. Możesz szukać coś tego typu, bo jest wygodnie i faktycznie przewiewnie. Szukaj plecaka od razu z pokrowcem wodoodpornym, bo sam potrafi kosztować połowę ceny plecaka - takie wodoodporne bez plecaka będą sporo cięższe, ze względu na inny materiał. Najlepiej wybierz się do dużego sklepu turystycznego, poprzymierzaj kilka modeli a potem poluj taniej w sieci.


Popieram
Od siebie dodam ze świetnym rozwiązaniem jest możliwość zapięcia paska od plecaka na biodrach - fajnie odciąża plecy:)
Dziękuję bardzo za wszelką pomoc. Jesteście cudowni!
Ťhanks a lot
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje

    Najlepsi sprzedawcy