Playstation Plus subskrypcja 365 dni - październik, gdzie najtaniej ?

4
paź 14. 2019
Jestem własnie w trakcie zakupu subskrypcji PS PLUS 365 dni PL. Trochę poszperałem w internecie noi na ten moment znalazłem chyba 3 opcję. Na którą warto się zdecydować jak myślicie. Może ktoś znalazł jeszcze lepsze opcje ?
1. Na stronie gamivo.com jest cena 174.61 bez korzystania z ich programu ochrony użytkownika. Z takim programem kosztuje 187.71 zł. Nie wiem na ile serwis gamivo jest uczciwy bo jeżeli jest wporządku to myślę, że nie ma co brać tego programu ochrony użytkownika i wtedy ta cena 174.61 jest najniższa. Nie wiem też czy nie pobierają jakiś opłat za sposób płatności.
gamivo.com/pl/…and
2. Na stronie Eneba.com jest cena 180,80 zł po wpisaniu kodu rabatowego ToArms nabija się rabat w wysokości 5,42 zł i wychodzi cena 175,38 zł. Nie wiem niestety czy nie pobierają jakiś opłat za sposób płatności.
eneba.com/pl/…and
3. Na stronie bluegames jest cena 179 zł i z tego co pisali użytkownicy Peppera to jest to sprawdzony sklep i można by było śmiało z niego zamawiać.
bluegames.pl/abo…9cy

Mam nadzieje, że coś pomogłem, jakby ktoś miał nie wiem jakieś kody rabatowe do tych sklepów czy wgl jakaś inną opcję jeszcze tanszą to proszę o odpowiedz. Zapraszam też do wypowiadania się i dyskusji bo Plus kończy mi się w piątek noi muszę kupić, w najgorszym wypadku zdecyduje się na sprawdzone bluegames za 179 zł chyba, że ktoś z Was poleci wyżej wymienione inne opcje. Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Ja na pocz października korzystałem z Eneba, wyszło 184zł i wtedy była to najtańsza oferta. Przeszło wszystko sprawnie, klucz działa więc moge polecić. Z reszty nie miałem okazji skorzystać.
kubucjusz15/10/2019 12:32

Ja na pocz października korzystałem z Eneba, wyszło 184zł i wtedy była to n …Ja na pocz października korzystałem z Eneba, wyszło 184zł i wtedy była to najtańsza oferta. Przeszło wszystko sprawnie, klucz działa więc moge polecić. Z reszty nie miałem okazji skorzystać.


Kurczę a teraz patrzyłem to własnie na tym Eneba dużo komentarzy negatywnych się posypało a pamiętasz może od jakiego dokładnie sprzedawcy brałeś klucz ? Od tego Limited Time ? Jak długo musiałeś czekać na klucz ? Dzięki za odpowiedź pozdro !
KaktusCK15/10/2019 13:51

Kurczę a teraz patrzyłem to własnie na tym Eneba dużo komentarzy neg …Kurczę a teraz patrzyłem to własnie na tym Eneba dużo komentarzy negatywnych się posypało a pamiętasz może od jakiego dokładnie sprzedawcy brałeś klucz ? Od tego Limited Time ? Jak długo musiałeś czekać na klucz ? Dzięki za odpowiedź pozdro !


Wiesz co, na klucz czkeałem niecałe 5 min. Też sie przestraszyłem bo stronka po płatności zaraz wygasła ale po chwili dostalem maila i stronka tez wróciła. A sprzedawca to chyba JandM, tak wyglądał email:

2973632-R0qjJ.jpg
kubucjusz15/10/2019 14:07

Wiesz co, na klucz czkeałem niecałe 5 min. Też sie przestraszyłem bo str …Wiesz co, na klucz czkeałem niecałe 5 min. Też sie przestraszyłem bo stronka po płatności zaraz wygasła ale po chwili dostalem maila i stronka tez wróciła. A sprzedawca to chyba JandM, tak wyglądał email:[Obrazek]


Hmmm dzięki za odpowiedź :P jak tak czytam coraz więcej tych komentarzy to widzę, że raz wysyłają, raz zganiają na jakaś złą płatność a raz kody są już wykorzystane, więc chyba wole nie ryzykować
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst