PlayStation Plus na rok za 30 Euro

6
paź 28. 2019
Właśnie na niemieckim Pepper pojawiała się promocją na 12 miesięczne członkostwo w PS Plus. Cena to 29,99 Euro Czy Polacy mogą jakoś skorzystać z tej promocji? Czy kiedykolwiek w polskim PS Store była podobna promocja - 50%? Czemu w Polsce zawsze jest drożej niż na zachodzie?
Aktualizacje społecznościowe
Plus OkazjePlus internetRóżne
6 Komentarzy
Przecież jesteśmy bogatym krajem, o co Ci chodzi
JustZulty28/10/2019 20:19

Przecież jesteśmy bogatym krajem, o co Ci chodzi


Jasne, na szczęście w takich biednych krajach jak Niemcy, UK czy Holandia Sony postanowiło zrobić promkę -50%

Edit: jeszcze Hiszpania i Szwajcaria
Edytowane przez: "andzik359" paź 29. 2019
Super promocja! My nie jesteśmy w stanie skorzystać z tej promocji, możemy mieć cichą nadzieję, że za parę dni nam coś podobnego zaoferują.
Domino_29/10/2019 19:03

Super promocja! My nie jesteśmy w stanie skorzystać z tej promocji, możemy …Super promocja! My nie jesteśmy w stanie skorzystać z tej promocji, możemy mieć cichą nadzieję, że za parę dni nam coś podobnego zaoferują.


Oby Choć nie każdy skorzysta. Oferta jest kierowana do osób, która obecnie nie ma aktywowanej subskrypcji Ja akurat w tym miesiącu skorzystałem z kodu na 3 miesiące
Jako posiadacz xboxa i ps4 powiem, że to co Sony robi ze swoimi klientami to jest bezczelny skok na kasę, dzisiaj przedłużyłem za darmo Xbox Ultimate Game Pass na 3 lata do przodu.
andzik35929/10/2019 19:05

Oby Choć nie każdy skorzysta. Oferta jest kierowana do osób, która obe …Oby Choć nie każdy skorzysta. Oferta jest kierowana do osób, która obecnie nie ma aktywowanej subskrypcji Ja akurat w tym miesiącu skorzystałem z kodu na 3 miesiące


A ja właśnie jestem na etapie poszukiwania dobrej oferty czyli bym się załapał 😁
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst