Playstation plus 365 - gdzie najtaniej?

7
paź 7.
Promocje bywają owszem, ale w tym momencie - gdzie najtaniej można kupić abonament roczny? Na znanym portalu aukcyjnym ktoś sprzedaje za 164zł z tym, ze co 30 dni otrzymuje się nowy klucz i to mi trochę nie odpowiada. Na ceneo zaś najtaniej wyrwać na G2A mające dość kiepskie opinie i ciut drożej ale za to na bardziej pewnym Blue Games. Wiadomo, że nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się szczypał, żeby zaoszczędzić 4zł i wybierze sprawdzonego sprzedawcę o dobrej opinii, ale czy ktoś ze Społeczności korzystał może z zakupu na wspomnianych platformach i może wyrazić swoją opinię na ten temat?
Aktualizacje społecznościowe
Plus OkazjePlus internetZadaj pytanie

Grupy

7 Komentarzy
Na gamivo albo cdkeys są za 170 chyba były tu na peperze dodawane okazję
Ja kupowałem w zeszłym tygodniu na Eneba (było tutaj na Pepper). Wyszło 184 z opłatą więc najtaniej jak znalazłem.
paczo07/10/2019 23:41

Na gamivo albo cdkeys są za 170 chyba były tu na peperze dodawane okazję


Tak wiem, ale wszystkie już wygasły
kubucjusz08/10/2019 07:59

Ja kupowałem w zeszłym tygodniu na Eneba (było tutaj na Pepper). Wyszło 184 …Ja kupowałem w zeszłym tygodniu na Eneba (było tutaj na Pepper). Wyszło 184 z opłatą więc najtaniej jak znalazłem.


Nie znam sklepu ale opinie ma dość dobre w odróżnieniu od takiego G2A
Joey08/10/2019 08:45

Nie znam sklepu ale opinie ma dość dobre w odróżnieniu od takiego G2A


No dlatego ja G2A unikałem szczerze mówiąc. Tego sklepu tez nie znałem ale wszystko przeszło ładnie i sprawnie. Kod dziala i mam spokój na rok
kubucjusz08/10/2019 08:52

No dlatego ja G2A unikałem szczerze mówiąc. Tego sklepu tez nie znałem ale …No dlatego ja G2A unikałem szczerze mówiąc. Tego sklepu tez nie znałem ale wszystko przeszło ładnie i sprawnie. Kod dziala i mam spokój na rok


Dziękuję Koledze
Nie będę zakładał nowego tematu tylko się podepnę pod ten. Jestem własnie w trakcie zakupu subskrypcji PS PLUS 365 dni PL. Trochę poszperałem w internecie noi na ten moment znalazłem chyba 3 opcję. Na którą warto się zdecydować jak myślicie. Może ktoś znalazł jeszcze lepsze opcje ?
1. Na stronie gamivo.com jest cena 174.61 bez korzystania z ich programu ochrony użytkownika. Z takim programem kosztuje 187.71 zł. Nie wiem na ile serwis gamivo jest uczciwy bo jeżeli jest wporządku to myślę, że nie ma co brać tego programu ochrony użytkownika i wtedy ta cena 174.61 jest najniższa. Nie wiem też czy nie pobierają jakiś opłat za sposób płatności.
gamivo.com/pl/…and
2. Na stronie Eneba.com jest cena 180,80 zł po wpisaniu kodu rabatowego ToArms nabija się rabat w wysokości 5,42 zł i wychodzi cena 175,38 zł. Nie wiem niestety czy nie pobierają jakiś opłat za sposób płatności.
eneba.com/pl/…and
3. Na stronie bluegames jest cena 179 zł i z tego co pisali użytkownicy Peppera to jest to sprawdzony sklep i można by było śmiało z niego zamawiać.
bluegames.pl/abo…9cy

Mam nadzieje, że coś pomogłem, jakby ktoś miał nie wiem jakieś kody rabatowe do tych sklepów czy wgl jakaś inną opcję jeszcze tanszą to proszę o odpowiedz. Zapraszam też do wypowiadania się i dyskusji bo Plus kończy mi się w piątek noi muszę kupić, w najgorszym wypadku zdecyduje się na sprawdzone bluegames za 179 zł chyba, że ktoś z Was poleci wyżej wymienione inne opcje. Pozdrawiam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje