Playstation 5 zapowiedzane na 2020 - wątek zbiorczy.

1
paź 8. 2019
Konsola zadebiutuje pod koniec 2020 roku.

Featuring a new controller with haptic technology and adaptive triggers.

TRANSLATOR:

Odkąd po raz pierwszy zaprezentowaliśmy naszą konsolę nowej generacji w kwietniu, wiemy, że było wiele emocji i zainteresowania, aby dowiedzieć się więcej o tym, co przyniesie przyszłość gier. Dzisiaj z dumą informuję, że nasza konsola nowej generacji będzie się nazywać PlayStation 5, a my wystartujemy w czasie świątecznego 2020.

Te aktualizacje mogą nie być wielką niespodzianką, ale chcieliśmy je potwierdzić dla naszych fanów PlayStation, ponieważ zaczynamy ujawniać dodatkowe szczegóły dotyczące naszej wizji na następne pokolenie. Magazyn WIRED opisywał te aktualizacje i więcej w opowiadaniu opublikowanym dziś rano.

„Więcej” odnosi się do czegoś, co mnie podnieca - zapowiedź nowego kontrolera, który będzie dostarczany z PlayStation 5. Jednym z naszych celów w kolejnej generacji jest pogłębienie poczucia zanurzenia podczas grania w gry, a my mieliśmy możliwość, dzięki naszemu nowemu kontrolerowi, na ponowne wyobrażenie sobie, jak zmysł dotyku może przyczynić się do tego zanurzenia.

W tym celu wprowadzono dwie kluczowe innowacje w nowym kontrolerze PlayStation 5. Po pierwsze, wprowadzamy dotykowe informacje zwrotne, aby zastąpić technologię „dudnienia” w kontrolerach od 5. generacji konsol. Dzięki dotykowym funkcjom naprawdę odczuwasz szerszy zakres informacji zwrotnych, więc uderzenie w ścianę samochodu wyścigowego jest czymś zupełnie innym niż zrobienie ataku na boisku piłkarskim. Możesz nawet poczuć różnorodność tekstur, biegając przez pola trawy lub grzebiąc w błocie.

Drugą innowacją jest coś, co nazywamy wyzwalaczami adaptacyjnymi, które zostały wbudowane w przyciski spustowe (L2 / R2). Deweloperzy mogą zaprogramować opór wyzwalaczy, aby poczuć dotyk wyczuwalny podczas rysowania łuku i strzały lub przyspieszania pojazdu terenowego przez skalisty teren. W połączeniu z elementami dotykowymi może to zapewnić potężne wrażenia, które lepiej symulują różne działania. Twórcy gier zaczęli otrzymywać wczesne wersje nowego kontrolera i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, gdzie idzie ich wyobraźnia dzięki nowym funkcjom.

Podczas gdy w nadchodzącym roku będzie o wiele więcej do powiedzenia na temat PlayStation 5, na PS4 pojawi się wiele przebojów, w tym Death Stranding, The Last of Us Part II i Ghost of Tsushima. Chciałbym podziękować wszystkim fanom PlayStation za kontynuowanie podróży z nami, gdy wyruszamy w przyszłość gier.

blog.us.playstation.com/201…20/


192102.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Oficjalne komunikaty
1 Komentarz
Nieźle
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst