Płatność za Netflixa Turcja

5
gru 11. 2019
Witam, mam problem z płatnością za Netflixa w Turcji przez VPN. Wybrałem pakiet przechodzę do płatności, podaje kartę revolut i ciągłe wyświetla komunikat "występują problemy z metodą płatności, której próbujesz użyć". Nawet próbowałem zapłacić polską karta Santander i taka sama sytuacja. Ktoś też miał takie problemy?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
5 Komentarzy
Wina VPN. Musisz próbować z różnymi VPN. Mi ostatnio zadziałało z TouchVPN na innych miałem taki błąd jak u Ciebie.
Przez to, ze ludzie robili wały masowo rejestrując konta na 30 dniowe triale (głównie wirtualne karty Revolut), to Netflix wprowadził jakiś algorytm w płatnościach sprawdzający czy kraj Netflixa na który zarejestrowałeś konto zgadza się z krajem pochodzenia karty która próbujesz podpiąć pod konto i dokonać płatności.

Zadzwon na support, zapytaj. Może tez być za dużo nieudanych prób płatności za Netflixa kart która próbujesz dokonać płatności. Np. miałeś ja podpięta cały czas, wykupiony abonament a nie miałeś środków i próbowało je wielokrotnie z niej ściągnąć.
Edytowane przez: "Opponent" gru 11. 2019
parę, paręnaście dni temu kupowałem pakiet przez HolaVPN w Argentynie (obecnie najtańszy) i poszło bez problemu z Revolutem
edit: tydzień temu dokładnie
Edytowane przez: "arek2706" gru 11. 2019
znalazłem w sieci wątek sprzed 3 lat nawet z tym problemem, ktoś pisał, że mu zadziałało samo następnego dnia, ktoś inny dodał, że jak ci odrzuci 3 razy w ciągu doby autoryzację to blokują na 24h, najlepiej pisz do supportu

no i upewnij się, że na koncie masz środki ;v
Edytowane przez: "arek2706" gru 11. 2019
Nic z tego. Próbuje na różnych VPN, loginach, kartach i cały czas błąd metody płatności.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst