Płatność na Amazonie - Przelewy24 czy karta?

9
wrz 10. 2018
Na szybko, czym jest lepiej zapłacić na Amazon.de, aby było najtaniej? Posiadam konto bankowe w PLN i kartę debetową VISA, również w PLN. O ile wiem to cenę podaną przez Przelewy24 ujrzę dopiero po złożeniu zamówienia, więc nie mam jak dokładnie porównać różnicy.
Nie posiadam karty Revolut.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
9 Komentarzy
Bez różnicy, to twój bank pobiera opłatę za wymianę waluty, a nie Przelewy24
senes11/09/2018 10:30

Bez różnicy, to twój bank pobiera opłatę za wymianę waluty, a nie Przel …Bez różnicy, to twój bank pobiera opłatę za wymianę waluty, a nie Przelewy24


Głupoty piszesz! Podana cena pln w sklepie po wybraniu Przelewy24 jest już przewalutowana więc co ma do tego bank! Jaki bank!
Edytowane przez: "ArtXX" wrz 11. 2018
ArtXX11/09/2018 10:55

Głupoty piszesz! Podana cena pln w sklepie po wybraniu Przelewy24 jest już …Głupoty piszesz! Podana cena pln w sklepie po wybraniu Przelewy24 jest już przewalutowana więc co ma do tego bank! Jaki bank!


Proszę się odsunąc dwa metry od klawiatury i nie naskakiwać na mnie bez potrzeby.
Edytowane przez: "senes" wrz 11. 2018
senes11/09/2018 15:11

Proszę się odsunąc dwa metry od klawiatury i nie naskakiwać na mnie bez pot …Proszę się odsunąc dwa metry od klawiatury i nie naskakiwać na mnie bez potrzeby.


Nie masz odwagi przyznać się do błędu!
Nie zabieraj głosu jak się na czymś nie znasz!
Edytowane przez: "ArtXX" wrz 11. 2018
ArtXX11/09/2018 15:27

Zamiast się pokajać i przyznać do błędu to pyskuje!Nie zabieraj głosu jak s …Zamiast się pokajać i przyznać do błędu to pyskuje!Nie zabieraj głosu jak się na czymś nie znasz!


1208516-AD76V.jpg
Kończę tę dyskusję i żegnam, nie będę pisał komentarzy nie na temat.
seneswrz 11. 2018

[Obrazek] Kończę tę dyskusję i żegnam, nie będę pisał komentarzy nie na tem …[Obrazek] Kończę tę dyskusję i żegnam, nie będę pisał komentarzy nie na temat.


Nareszcie, nie musiałeś przesyłać swojego oblicza, kończę temat irównież żegnam
Ponieważ Kolega pyta jak zrobić, żeby płacić najtaniej, to informuję, że posiadaczem karty Revolut można stać się w przeciągu 15 minut w dowolnej porze i z dowolnego miejsca - wystarczy smartfon i dostęp do internetu. Chwila na konfigurację i można kupować, Ja podpiąłem swoją do PayPala na zakupy na portalach (ebay, ali i inne) ale na Amazon można od razu wrzucić bo oni mają znakomitą gwarancję i obsługę i nie uznałem za stosowne dodatkowe zabezpieczanie się paypalem jeszcze.
@Joey@ArtXX

Jak duży jest spread w Amazonie (różnica między przeliczeniem walut przez Amazon a kursem waluty)? PlanetPlus zwraca 20% wartości netto zamówienia w przypadku Przelewy24 (czyli po przeliczeniu kursu przez Amazon), czyli o 10pproc. więcej niż standardowo. Bowiem za płatność Revolutem zwraca 10%.
Czy te 10 punktów proc. różnicy nie zwraca tego spreadu?
BaZyL434 min

@Joey @ArtXX Jak duży jest spread w Amazonie (różnica między przeliczeniem …@Joey @ArtXX Jak duży jest spread w Amazonie (różnica między przeliczeniem walut przez Amazon a kursem waluty)? PlanetPlus zwraca 20% wartości netto zamówienia w przypadku Przelewy24 (czyli po przeliczeniu kursu przez Amazon), czyli o 10pproc. więcej niż standardowo. Bowiem za płatność Revolutem zwraca 10%.Czy te 10 punktów proc. różnicy nie zwraca tego spreadu?Szczerze mówiąc nigdy się nie przyglądałem temu - spread na pewno jest bo rzeczywiście płacąc Revolut jest taniej, natomiast czy zwrot CB rekompensuje różnicę? Myślę, że 20% a 10 to na tyle dużo, że tak.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst