Platformy e-learningowe/strony z kursami/aplikacje, Coursera, Udemy, edX. Czy polecacie jeszcze jakieś inne?

sty 4. 2021
Czy robicie jakieś kursy na zagranicznych stronach?
Czy są jeszcze oprócz tych co podałem jakieś warte uwagi? Tematyka różna, od IT, samorozwoju, medytacji itd.
Aktualizacje społecznościowe

12 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika ubv
  Definitywnie skillshare, moim zdaniem nieporównywalnie lepsze od tych. Jeśli chcesz za darmo, to bardzo dużo amerykańskich youtuberow ma z nimi filmy sponsorowane, gdzie dostajesz 2 miesiące za darmo. Jeśli dasz anuluj, to zaproponuje ci jeszcze 1 miesiąc więc przyjmij i anuluj znowu - będziesz miał 3 miesiące. Szczególnie polecam kurs Thomasa Franka
 2. Awatar użytkownika ubv
  ubv04/01/2021 23:33

  Definitywnie skillshare, moim zdaniem nieporównywalnie lepsze od tych. …Definitywnie skillshare, moim zdaniem nieporównywalnie lepsze od tych. Jeśli chcesz za darmo, to bardzo dużo amerykańskich youtuberow ma z nimi filmy sponsorowane, gdzie dostajesz 2 miesiące za darmo. Jeśli dasz anuluj, to zaproponuje ci jeszcze 1 miesiąc więc przyjmij i anuluj znowu - będziesz miał 3 miesiące. Szczególnie polecam kurs Thomasa Franka


  przykładowy film, link masz w opisie:


  (przy okazji, warto obejrzeć ten film. Jest świetny a zasady w nim przedstawionej używam bez przerwy przy każdym nawyku który chcę wykształcić) (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika Idiokracja
  Autor
  ubv04/01/2021 23:34

  przykładowy film, link masz w opisie: [Video] (przy okazji, warto obejrzeć …przykładowy film, link masz w opisie: [Video] (przy okazji, warto obejrzeć ten film. Jest świetny a zasady w nim przedstawionej używam bez przerwy przy każdym nawyku który chcę wykształcić)


  Dzięki, nie słyszałem nigdy o skillshare. A propos czytania książek słyszałeś o takiej aplikacji jak blinkist?


  ( Przykładowy film) (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika ubv
  Idiokracja04/01/2021 23:39

  Dzięki, nie słyszałem nigdy o skillshare. A propos czytania książek słys …Dzięki, nie słyszałem nigdy o skillshare. A propos czytania książek słyszałeś o takiej aplikacji jak blinkist?[Video] ( Przykładowy film)


  Ostatnio widziałem reklamę ale o tym zapomniałem, muszę bardziej ogarnąć temat bo wydaje się naprawdę ciekawa
 5. Awatar użytkownika maaarta
  A parę lat temu dodałam sobie do zakładek tę stronę qz.com/1120344/200-universities-just-launched-600-free-online-courses-heres-the-full-list/ po to tylko ofc, by nigdy więcej do niej nie zajrzeć. Sprawdziłam teraz losowo kilka i miałam z 50% jeszcze aktywnych więc może ktoś znajdzie na tej liście coś dla siebie. Zawsze uczelnie wyższe to wiarygodniejsze źródło niż Hindusy z Udemy (Edytowano)
 6. Awatar użytkownika ubv
  Idiokracja05/01/2021 00:39

  Gdyby ktoś jeszcze znał jakieś grupy dyskusyjne na FB, fora internetowe, ka …Gdyby ktoś jeszcze znał jakieś grupy dyskusyjne na FB, fora internetowe, kanały YouTube, apki na telefon itd z rozwojem, recenzjami książek takie konkretne i godne polecenia dajcie znać.


  Z youtuba mogę polecić dosyć dużo, ale tylko anglojęzycznego. Matt D'avella (moim zdaniem najlepszy), Andrew Kirby, Better Ideas, Thomas Frank, Ali Abdaal, Nathaniel Drew, Nate O'Brien
 7. Awatar użytkownika Idiokracja
  Autor
  Gdyby ktoś jeszcze znał jakieś grupy dyskusyjne na FB, fora internetowe, kanały YouTube, apki na telefon itd z rozwojem, recenzjami książek takie konkretne i godne polecenia dajcie znać.
 8. Awatar użytkownika Idiokracja
  Autor
  A ktoś używał mindvalley?
 9. Awatar użytkownika Idiokracja
  Autor
  Idiokracja04/01/2021 23:39

  Dzięki, nie słyszałem nigdy o skillshare. A propos czytania książek słys …Dzięki, nie słyszałem nigdy o skillshare. A propos czytania książek słyszałeś o takiej aplikacji jak blinkist?[Video] ( Przykładowy film)


  pepper.pl/pro…722
 10. Awatar użytkownika CC_PL
  Witam pepperoni!

  Mam kilka pytań odnośnie Coursera, bo to był przez długie lata portal ...darmowy A teraz widzę, że 50 dolców chcą za miesiąc...:)

  1) Czy nie ma już opcji "audit" - przejścia za free kursu bez certyfikatu ??

  2) Jeśłi nie, to czy jak zapłacę za abonament to mogę równolegle robić dwa kursy?

  3) Czy jeśli w kursie estymowany czas to np. 4 miesiące, to czy mogę go przyspieszyć, lub odwrotnie wydłużyć? Czy jest tak jak na niektórych platformach, że nowe lekcje pojawiają się w określonym czasie...?


  Dzięki !
  Awatar użytkownika Janusz_Psita
  Jak wykupisz dostęp do Coursera Plus to masz dostęp do wszystkich kursów, które są dostępne w tym pakiecie. Tzn. możesz robić kilka jednocześnie. Czy wszystkie, tego nie wiem. Sam robiłem 3 w jednym miesiącu. Dostęp jest płatny na miesiąc za chyba 59$. Co parę miesięcy wpada oferta na miesiąc subskrypcji za 1$, ale od kolejnego już jest normalna opłata więc radzę uważać
  Estymowany czas trwania kursu moim zdaniem jest dłuższy niż rzeczywisty. Wszystko zależy jednak od tego ile czasu jesteś w stanie poświęcić. Dwie godziny sumiennej pracy dziennie i skracasz czas o minimum połowę
Awatar użytkownika