Planetcash czy goodie

14
maj 17. 2020
Który bardziej polecacie pod katem % oraz czasem wypłat ?
Obecnie korzystam z planet i zastawiam się za przesiadką
Aktualizacje społecznościowe
14 Komentarzy
Planetcash, czy o Planetplus Ci chodzi, bo tego pierwszego nie znam?
Edytowane przez: "azaber" maj 17.
Chyba oba są do d...
jak dla mnie goodie
zazwyczaj mają wyższy cashback, niż planetplus (zakładam, ze o to chodzi)
na allegro zwrot liczy sie od kwoty brutto
wszystkie transakcje przeszły mi gładko i pomyślnie
na planetplusie 2x odrzucili transakcję, ale też uczciwie przyznam, że więcej transakcji tam dokonałem, więc nie powiedziałbym, ze pod tym względem są gordi
Mam oba (planetplus i goodie) w zaleznosci od sklepu (tam gdzie daja wiekszy %) bierzesz jedno lub drugie. Na razie nie mialem problemow z wyplatami. Goodie czesto odrzucalo transakcje obi ale po reklamacjach wszystkie uznano.
Generalnie planetplus po zmianie strony miał mnóstwo problemów. Moje konto zniknęło itd.. Kontakt ze wsparciem w tym okresie baaardzo utrudniony. Ale muszę powiedzieć, że koniec końców udało się odzyskać cały cashback i teraz czekam tylko na ostatnią wypłatę. Także jak się uda to nie będę mógł nic złego powiedzieć na planetplus.

Co do goodie to na razie każdy cashback naliczony poprawnie. Na razie nie wypłacałem, bo czekam aż wszystkie transakcje będą potwierdzone i wtedy wypłacam.

Także póki co jak dla mnie serwisy są równoważne.
azaber17/05/2020 16:20

Planetcash, czy o Planetplus Ci chodzi, bo tego pierwszego nie znam?


planet cash to siec bankomatów, planet plus to strona z cashbackiem tego samego właściciela - IT Card. Mają też terminale płatniczne itp. 4402230-PBZPl.jpg
azaber17/05/2020 16:20

Planetcash, czy o Planetplus Ci chodzi, bo tego pierwszego nie znam?


Sorki. Miałem na myśli planetplus. Mówimy o cashbacku
Spiderjo18/05/2020 12:24

Sorki. Miałem na myśli planetplus. Mówimy o cashbacku


Tak też sądziłem, ale wolałem dopytać.
Jeśli chodzi o cashback, to od dłuższego czasu korzystam z jednego i drugiego, choć ostatnio to praktycznie już wyłącznie z Goodie. Goodie, według mnie działa dużo lepiej niż planetplus. Mniej transakcji trzeba reklamować ( choć w jednym jak i drugim zdarzają się sytuacje, zę czegoś tam nie naliczą), szybciej naliczają cashback, szybciej go akceptują w większości przypadków do wypłaty, a już same wypłaty realizowane są nieporównywalnie szybciej. Dla przykładu w planetplus, ostatnie zlecenie wypłaty wisi mi już ponad 2 tygodnie i wciąż nie zostało zrealizowane. W Goodie nie trwało to nigdy (w moim przypadku) więcej niż 3 dni robocze. A trochę wypłat już tam zleciłem.
Procent zwrotu mają zbliżony, wiadomo przy jednych sklepach może być trochę więcej przy innych trochę mniej, ale ogólnie dużych różnic nie ma. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby korzystać z obydwu serwisów równolegle, sprawdzać procent zwrotu w jednym i drugim i wybierać ten który oferuje większy w danym sklepie.
Ja póki co preferuję Goodie, i na razie przynajmniej, przy nim zostanę jako głównym serwisie cashback. Sporadycznie korzystam też jednak z Planetplus, Topcaschback czy Yazing, w przeszłości używałem też innych serwisów, ale mniejsza o to.
azaber18/05/2020 14:50

Tak też sądziłem, ale wolałem dopytać.Jeśli chodzi o cashback, to od dłużs …Tak też sądziłem, ale wolałem dopytać.Jeśli chodzi o cashback, to od dłuższego czasu korzystam z jednego i drugiego, choć ostatnio to praktycznie już wyłącznie z Goodie. Goodie, według mnie działa dużo lepiej niż planetplus. Mniej transakcji trzeba reklamować ( choć w jednym jak i drugim zdarzają się sytuacje, zę czegoś tam nie naliczą), szybciej naliczają cashback, szybciej go akceptują w większości przypadków do wypłaty, a już same wypłaty realizowane są nieporównywalnie szybciej. Dla przykładu w planetplus, ostatnie zlecenie wypłaty wisi mi już ponad 2 tygodnie i wciąż nie zostało zrealizowane. W Goodie nie trwało to nigdy (w moim przypadku) więcej niż 3 dni robocze. A trochę wypłat już tam zleciłem.Procent zwrotu mają zbliżony, wiadomo przy jednych sklepach może być trochę więcej przy innych trochę mniej, ale ogólnie dużych różnic nie ma. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby korzystać z obydwu serwisów równolegle, sprawdzać procent zwrotu w jednym i drugim i wybierać ten który oferuje większy w danym sklepie.Ja póki co preferuję Goodie, i na razie przynajmniej, przy nim zostanę jako głównym serwisie cashback. Sporadycznie korzystam też jednak z Planetplus, Topcaschback czy Yazing, w przeszłości używałem też innych serwisów, ale mniejsza o to.


wisi ponad 2 tygodnie i jeszcze trochę powisi, bo od 13.03. wypłacają do 30 dni od zlecenia wypłaty - dlatego u mnie juz tylko goodie się liczy
Dzięki pomoc i chyba też się przesiade an goodie, bo obecnie korzystałem z planetplus i 1,5 miesiąca czemak na wypłate
Edytowane przez: "Spiderjo" maj 18.
Delta2118/05/2020 15:06

wisi ponad 2 tygodnie i jeszcze trochę powisi, bo od 13.03. wypłacają do 30 …wisi ponad 2 tygodnie i jeszcze trochę powisi, bo od 13.03. wypłacają do 30 dni od zlecenia wypłaty - dlatego u mnie juz tylko goodie się liczy


u mnie już wypłata wisi już 1.5 miesiąca. planet plus omijać szerokim łukiem.
Edytowane przez: "geos" maj 18.
Początki przygody z Goodie miałem świetne,
jednak w kwietniu coś się popsuło.
Większość transakcji (zasadniczo Allegro) nie pojawiło się w systemie.
Po reklamacji owszem, są widoczne jako "oczekujące" ale z niepoważnie niskim cashbackiem 0,28%
a są to zakupy z grupy kategorii 1,53, 1,73%!

O Planetcash tyle marnych opinii, że dałem się do Nich uprzedzić i nie próbuję.
Podpisuję się pod pytaniem z tytułu, dodaję od siebie
czy ktoś może polecić coś innego a pewnego zwłaszcza na zakupy w polskich sklepach?
Marek191421/05/2020 09:20

Początki przygody z Goodie miałem świetne,jednak w kwietniu coś się pops …Początki przygody z Goodie miałem świetne,jednak w kwietniu coś się popsuło.Większość transakcji (zasadniczo Allegro) nie pojawiło się w systemie.Po reklamacji owszem, są widoczne jako "oczekujące" ale z niepoważnie niskim cashbackiem 0,28%a są to zakupy z grupy kategorii 1,53, 1,73%!O Planetcash tyle marnych opinii, że dałem się do Nich uprzedzić i nie próbuję. Podpisuję się pod pytaniem z tytułu, dodaję od siebie czy ktoś może polecić coś innego a pewnego zwłaszcza na zakupy w polskich sklepach?


Ja testuję cashgoback, ale jestem jeszcze przed pierwszą wypłatą (od 50 zł), ale nie długo powinienem dobić, bo mam już ponad 4 dychy.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst