planet plus

23
lut 19. 2020
@Pepper Zgłaszam wniosek o zbanowanie jakichkolwiek okazji z udziałem planet plus na tym portalu.

Wniosek motywuję tym, że po zmianie interfejsu systemu zniknął cały cashback. Było tam kilkadziesiąt złotych do wypłacenia. Planet Plus tłumaczy się "nie chcemy pomyłek, wszystko przeliczamy dwa razy". Dodatkowo poprzednio naliczony atrakcyjny cashback za 11.11 zgodny z tzw. termometrem, został odrzucony, mimo że był wcześniej.

Praktyki Planet Plus to dla mnie wyrafinowane złodziejstwo. Podkreślam, że jest to moje zdanie.
Aktualizacje społecznościowe
23 Komentarze
69 zł wyparowało wczoraj 👹
@geos@rk.rk Też miałem oczekujące do akceptacji 70 czy 90zł i aktualnie wyskakuje taki komunikat: Wciąż przeliczamy saldo Twojego konta. Musimy sprawdzić wszystko dwa razy, nie chcemy pomyłek! Za kilka godzin otrzymasz ponownie dostęp do historii swoich transakcji. Dziękujemy za cierpliwość.
Może jakiś błąd systemu? Trzeba jeszcze poczekać
Dokładnie. Powinien być permanentny ban na Pepperze dla PlanetPlus. Wszystkie transakcje z 11.11 zostały teraz odrzucone, a przypominam, że mieli totalną zwiechę serwerów w tym dniu i większość transakcji trzeba było ręcznie zgłaszać. Mało tego, nie można reklamować tego złodziejstwa, bo link na stronie z pomocą prowadzi do 404
Edytowane przez: "asimply" lut 19.
Racja, również mam odrzucone wszystkie transakcje z 11.11. Co do pozostałych transakcji, to nie mam zarzutów, bo pojawiają się i jakaś tam kasa z tego jest. Teraz testuje goodie.pl na początku fajnie wszystko się pojawiało nawet po kilku minutach, ale teraz zdarza się, że nie wszystkie transakcje sa widoczne. Zobaczymy jak zostanie rozpatrzona reklamacja.
od dwóch dni nabrali wody w usta i nie odpowiadają na emaile. saldo, transakcje bez zmian -- wyparowane.
U mnie tak samo 11 dużo wydałem, ładny zwrot powinien być A wszystko odrzucone
geos20/02/2020 09:58

od dwóch dni nabrali wody w usta i nie odpowiadają na emaile. saldo, t …od dwóch dni nabrali wody w usta i nie odpowiadają na emaile. saldo, transakcje bez zmian -- wyparowane.


Ja pisałem do PlanetPlus i odpowiedzieli bardzo szybko, że jeszcze walczą z systemem i aby spokojnie czekać. Jedna z transakcji, która została odrzucona niby jest zaakceptowana i pojawi się z opóźnieniem. Tak że trzeba czekać i sprawdzać. Na szczęści ja wszystkie transakcje przechowuję w excelu więc wiem co miałem i co powinienem mieć.
eLch20/02/2020 12:45

Ja pisałem do PlanetPlus i odpowiedzieli bardzo szybko, że jeszcze walczą …Ja pisałem do PlanetPlus i odpowiedzieli bardzo szybko, że jeszcze walczą z systemem i aby spokojnie czekać. Jedna z transakcji, która została odrzucona niby jest zaakceptowana i pojawi się z opóźnieniem. Tak że trzeba czekać i sprawdzać. Na szczęści ja wszystkie transakcje przechowuję w excelu więc wiem co miałem i co powinienem mieć.Excel nic Ci nie da. Ja mam nawet filmy z wejść.
asimply20/02/2020 13:01

Excel nic Ci nie da. Ja mam nawet filmy z wejść.


Wiem, że nic mi nie da w przypadku reklamacji. Mam to po to by wiedzieć czy coś nie umknęło. Podejrzewam, że jak nie będą chcieli uznać reklamacji to nikt ich nie zmusi zgodnie z kultowym tekstem: "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz?"
Na maila Planet Plus wysłał taka informację:
3856803-SJwTJ.jpg
eLch20/02/2020 21:35

Na maila Planet Plus wysłał taka informację:[Obrazek]


marketing mają prima sort.
Coś tam dzieje się. Saldo uległo poprawie czego nie można powiedzieć o nowej stronie. Może stara była siermiężna, ale przejrzysta. W tej nowej nic nie wiadomo ile wypłacono, ile obecnie do wypłaty itd.
ja pierdzielę, ile można czekać? prawie tydzień na przeliczenie salda a teraz kolejne już kilka na pojawienie się środków "do wypłaty"...nie mówię już, że od 20.11. środki zablokowane i nadal mają status "oczekiwany"
Ja dostałem dziś 2 maile o zaakceptowaniu i wypłaceniu mi cashbacka. Szkoda tylko, że już dawno nie korzystam z ich usług a kwota o której piszą została mi wypłacona w sierpniu zeszłego roku....
Aktualnie nie wypłacają już.
Z jakiego cashback korzystacie obecnie?
Goodie
nie wiedziałam, że z planet plus jest taka akcja:O kolega mi wcześniej polecał, ale koniec końców zobaczyłam reklame nowycashback na necie i jakiś traf chciał, że tam założyłam konto i nie narzekam. Obsługa jest spoko, odpisują normalnie. Jeden przelew mam już za sobą i zbieram na kolejny xd Możesz tam spróbować!
Avatar
Usunięty343779
Luna_Watanabe02/07/2020 10:54

nie wiedziałam, że z planet plus jest taka akcja:O kolega mi wcześniej po …nie wiedziałam, że z planet plus jest taka akcja:O kolega mi wcześniej polecał, ale koniec końców zobaczyłam reklame nowycashback na necie i jakiś traf chciał, że tam założyłam konto i nie narzekam. Obsługa jest spoko, odpisują normalnie. Jeden przelew mam już za sobą i zbieram na kolejny xd Możesz tam spróbować!


Xd jaka reklama mi od lutego nie akceptują cashback tylko są oczekiwane żenada do tego nie odpisują na zgłoszenia email
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst