Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Piknik lotniczy Gdynia lotnisko Babie Doły 13.07.2019

11
lip 8. 2019
Piknik lotniczy Gdynia lotnisko Babie Doły 13.07.2019
dlapilota.pl/wia…nej

171340-7pZeW.jpg


Od 13:00 rozpocznie się dynamiczny pokaz w powietrzu, a na niebie oksywskiego lotniska zobaczyć będzie można m. in. Zespół Biało-Czerwone Iskry, w pełnym, sześciosamolotowym składzie, a także F-16, Su-22 i Mi-24. Swój kunszt zaprezentują także piloci BLMW, w dynamicznym pokazie śmigłowców W-3WARM, SH-2G i Mi-14PŁ. Na ziemi zobaczyć będzie można 17 statków powietrznych z 1 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego, 2 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego, 3 Skrzydła Lotnictwa Transportowego, Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych, 25 Brygady Kawalerii Powietrznej oraz Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej. Nie zabraknie także pokazów sprzętu wojskowego eksploatowanego w bazach lotnictwa morskiego i zabezpieczającego operacje lotnicze, ale także sprzętu z innych jednostek wojskowych.

Pokazy zakończą się o 16:30
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Najlepsze komentarze
Za Gdynie zawsze plus
11 Komentarzy
Za Gdynie zawsze plus
O jezu przeczytalem gołe baby i dalem plusa
Za pokazy lotnicze zawsze plus.
Z racji że blisko mieszkań i Młody uwielbia samoloty i śmigłowce to się na pewno wybierzemy!

Tylko że to nie okazja, tylko do dyskusji powinno trafić.
Oooo i to jest powód by przejechać się do 3miasta i opcja na sobotnie popołudnie ...
To nie jest żadna okazja, po prostu wydarzenie... Rozumiem, że teraz wszystkie pikniki będziemy na peppera wrzucać?
Hateway08/07/2019 23:48

To nie jest żadna okazja, po prostu wydarzenie... Rozumiem, że teraz w …To nie jest żadna okazja, po prostu wydarzenie... Rozumiem, że teraz wszystkie pikniki będziemy na peppera wrzucać?


Dla fanów lotnictwa pewnie nie lada gratka i to za darmo. Z pewnością nie wszyscy, zwłaszcza ci mieszkający nieco dalej, słyszeli o tym wydarzeniu.

Sam może się wybiorę z ciekawości jak będzie pogoda

ps. Sam wstawiałeś akcję z darmowymi sadzonkami, co spokojnie też można było uznać za wydarzenie. Czy darmowa sadzonka jest lepszą okazją niż nazwijmy to bilet na event?
Hateway08/07/2019 23:48

To nie jest żadna okazja, po prostu wydarzenie... Rozumiem, że teraz w …To nie jest żadna okazja, po prostu wydarzenie... Rozumiem, że teraz wszystkie pikniki będziemy na peppera wrzucać?


Mogłem zatytułować "darmowe zwiedzanie samolotów", bo "darmowe zwiedzanie łodzi podwodnej" przetrwało w okazjach...
Balamutnik09/07/2019 06:53

Mogłem zatytułować "darmowe zwiedzanie samolotów", bo "darmowe zwiedzanie ł …Mogłem zatytułować "darmowe zwiedzanie samolotów", bo "darmowe zwiedzanie łodzi podwodnej" przetrwało w okazjach...


To ja dodałem łódź podwodną - dodawałem też inne okazje, ale nie ma reguły co będzie gorące, a na co będą minusy.

Zamknij tą dyskusję i dodaj to jako okazje.
Eeee, nie ma sensu się szarpać. Ktoś z adminów przeniósł to niech już zostanie. Mniejszy zasięg będzie miało tutaj, trudno.
Balamutnik09/07/2019 09:10

Eeee, nie ma sensu się szarpać. Ktoś z adminów przeniósł to niech już zosta …Eeee, nie ma sensu się szarpać. Ktoś z adminów przeniósł to niech już zostanie. Mniejszy zasięg będzie miało tutaj, trudno.


W sumie możesz ponownie dodać okazję i dać cenę -100%, a cenę wyjściową 25 PLN bo tyle kosztuje najtańszy bilet na AEROBALTIC 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst