wrz 16. 2022
witam, w temacie telewizorów jestem zielony jak sałata w maju. TCL c635 będzie dobrym wyborem? Jeżeli nie, co zamiast niego jest godne uwagi? Ma służyć głównie do oglądania meczy i netflixa.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

3 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Miałem do czynienia z Samsungiem, LG, i TCL.

  Philipsy ponoć dosyć awaryjne.
  Tizen ze wszystkich systemów jest najszybszy, ma dużo funkcji i niczego Ci nie zabraknie oprócz typowo androidowych aplikacji typu Kodi. Wygodne sterowanie z tym nowszym minimalistycznym pilotem. Miałem telewizor 5 lat i do dzisiaj działa idealnie.

  LG trochę przekombinowany interfejs, dużo funkcji, responsywny, magic pilot jako ciekawostka chociaż nieco ciężki, brakuje niektórych aplikacji, słabo z aktualizacjami.

  TCL - to że android to fajnie, ale słabe wsparcie z aktualziacjami, trzeba kombinować i szukać paczek z oprogramowaniem po zewnętrznych portalach i szukać porad - trochę z tym zabawy. Ze swoim modelem miałem takie akcje, że po aktualizacji do androida 11 nie działał ekran i trzeba było wracać do starej wersji. Po różnych poradach w końcu udało się temat ogarnąć i zaczęło działać jednak nie powinno odbywać się to w taki sposób. Po wieloletnim bezproblemowym działaniu aktualizacji i systemu w Samsungu tutaj byłem zaskoczony bylejakością. Chciało się tanio to ponosimy konsekwencjie, raczej na androidzie to bym wziął coś bardziej markowego typu Sony, żeby było dopracowane oprorgamowanie
  Nieco irytująca jest praca androida w porównaniu z Tizenem i LG, działa bardzo ociężale i warto brać coś co ma mocniejszy procesor.
 2. Avatar
  nie wiem, jeśli kupujesz stacjonarnie poproś o pilota i żeby ci coś puścili w 4K, sprawdź czy ma streamy, Netflix Apple TV +, tyle samo wytrzyma ile Samsung, mam Samsunga 2 lata 4k43 całe i już był problem z kartą wifi, nowa 400 zł w plecy, Samsungi są strasznie delikatne, nie polecam, 2 tv Philips 32 całe 1080 menu ma zjebane ale tv nie do zajebania,działa i działa, w tej cenie nie masz dużego ruchu, kup online jak nie spasuje to zwróć, polecam Philips tylko z androit tv, Sony bo ma mój brat ale są drogie, Samsunga nie polecam mam tv, pralkę lodówkę i straszniejsze delikatne badziewie, nie odporne na wstrząsy i wilgoć
 3. Avatar
  Jak jest miejsce to dołożyłbym 3 stówy Przy 4K Netflix robi robotę na takiej wielkości.

  x-kom.pl/p/7…tml
Avatar