Pierwszy projektor ~1000 zł

mar 1. 2021
Cześć,
jako że "urządzam się" w nowowynajętym pokoju i poczułem potrzebę czegoś większego i wygodniejszego do oglądania niż laptop to zacząłem rozglądać się za projektorami. Nie znam się na nich, bo zawsze byłem typem telewizyjnym

Przejrzałem eBay zagraniczny i już prawie byłem zdecydowany na model Optoma HD29 Darbee, ale że jest z USA i licytacja się niedługo kończy i opłaty to jakieś 70% to odpuściłem.

Obecnie przymierzam się do Epsona TW5200 z niskim przebiegiem lampy. Co o nim myślicie lub czy są w tej cenie podobne, niezłe alternatywy? Początkowo patrzyłem na chińskie pokroju TD96k czy Blitzwolf VP6, ale skoro i tak nie ma gwarancji praktycznie i jakość ich wykonania jest bardzo różna to skierowałem wzrok na używane, choć niewyeksploatowane jednostki.

Chciałbym wydać raczej do 1000 zł, projektor będzie głównie do filmów - nie zawsze po ciemku, z początku na szarawej ścianie (może wpada w lekki niebieski). Ze względów technologicznych wolałbym full HD

Ps. Czy przykładowo obraz puszczony z TV Stick lub TV 4k na projektor full HD przejdzie i urządzenia się dogadają ze skalowaniem?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
2 Komentarze
Prześlij Komentarz