Pier One Oksfordki - ostatnia para, rozmiar 45 SKÓRA!

12
sie 12. 2018
ostatnia para bardzo dobrej jakości butów firmy Pier One. Osobiście mam takie same i już od kilku lat używam ich baardzo często (w pracy po 8 h). Nie rozklejają się, nie pękają podeszwy, cena bardzo okazyjna. Polecam!

zalando.pl/pie…tml
Aktualizacje społecznościowe
Artykul wyprzedany
Zalando OkazjeZalando KuponyRóżne
12 Komentarzy
Już prawie zamówiłem. Ale wolę całkowicie gładkie. Plusik leci.
Mam jedne tego pier one jedne buty i zastanawiam się nad odesłaniem, śmierdzą mocno klejem i boję się że noga będzie się w tym okropnie pocić.. 8 godzin w pracy w gumowych butach nie wytrzymam nawet jak będę miał dzień że tyłkiem nie ruszę. Nie poci się w tym noga?
"ostatnia sztuka bardzo dobrej jakości butów firmy Pier One"
Po co komu ostatnia sztuka :/
Jak ktoś nie ma jednej nogi, no napisz chociaż która strona została, żeby było wiadomo, czy mu spasuje
Edytowane przez: "Marcello" sie 12. 2018
user12/08/2018 10:15

Mam jedne tego pier one jedne buty i zastanawiam się nad odesłaniem, ś …Mam jedne tego pier one jedne buty i zastanawiam się nad odesłaniem, śmierdzą mocno klejem i boję się że noga będzie się w tym okropnie pocić.. 8 godzin w pracy w gumowych butach nie wytrzymam nawet jak będę miał dzień że tyłkiem nie ruszę. Nie poci się w tym noga?gumowe to są gumaki, a tu masz 100% skóra. Pracuje w nich od kilku lat i noga mi się ani razu nie zapociła. Są bardzo komfortowe. Co do zapachu... ciężko mi skomentować, bo nie siedzę w nich nosem. Jak za skórę to jest to dobra okazja, a buty same w sobie polecam.
Marcello12/08/2018 10:16

"ostatnia sztuka bardzo dobrej jakości butów firmy Pier One"Po co komu o …"ostatnia sztuka bardzo dobrej jakości butów firmy Pier One"Po co komu ostatnia sztuka :/ Jak ktoś nie ma jednej nogi, no napisz chociaż która strona została, żeby było wiadomo, czy mu spasuje


ostatnia sztuka = ostatnia para, ale dziękuję za czujność kolego. Poprawione, żeby w oczy nie kłuło.
Edytowane przez: "kris_nov" sie 12. 2018
Szkoda że nie czarne
kris_nov12/08/2018 10:17

gumowe to są gumaki, a tu masz 100% skóra. Pracuje w nich od kilku lat i n …gumowe to są gumaki, a tu masz 100% skóra. Pracuje w nich od kilku lat i noga mi się ani razu nie zapociła. Są bardzo komfortowe. Co do zapachu... ciężko mi skomentować, bo nie siedzę w nich nosem. Jak za skórę to jest to dobra okazja, a buty same w sobie polecam.


Chodzi mi o zapach nowych butów.. śmierdziały klejem po wyjęciu z pudełka.. spróbuję w pracy posiedzieć za biurkiem w nich i zobaczę..
usersie 12. 2018

Chodzi mi o zapach nowych butów.. śmierdziały klejem po wyjęciu z pud …Chodzi mi o zapach nowych butów.. śmierdziały klejem po wyjęciu z pudełka.. spróbuję w pracy posiedzieć za biurkiem w nich i zobaczę..


ja nic nie czułem jak przyszły do mnie moje.. ale może kwestia konkretnego modelu, albo sztuki..?
kris_nov12/08/2018 10:18

ostatnia sztuka = ostatnia para, ale dziękuję za czujność kolego. Pop …ostatnia sztuka = ostatnia para, ale dziękuję za czujność kolego. Poprawione, żeby w oczy nie kłuło.


Nic nie kłuło i to nie była kpina. Fajnie jednak sobie zażartować
Marcello12/08/2018 10:31

Nic nie kłuło i to nie była kpina. Fajnie jednak sobie zażartowaćluz. przecież się nie czepiam
kris_nov12/08/2018 10:33

luz. przecież się nie czepiam


Napisałem tak na wszelki wypadek, bo upierdliwych "doczepiaczy" tu niestety nie brakuje.
Marcellosie 12. 2018

Napisałem tak na wszelki wypadek, bo upierdliwych "doczepiaczy" tu …Napisałem tak na wszelki wypadek, bo upierdliwych "doczepiaczy" tu niestety nie brakuje.racja
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje