lis 29. 2022
Witam poszukuję piekarnika do 3 tys.
Jaki model i markę teraz najlepiej wybrać?
Piekarnik pod zabudowę pikarnik uzywany dość często, ciasta zapiekanki z naczynia itp.
Czy może nie warto wydawać 3 tysięcy i tańszy model w zupełności wystarczy ?
poszukuję także płyty gazowej czy one tak naprawdę się czyms różnią oprócz wyglądu marki i ceny ?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

Grupy

5 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Jeśli chodzi o płyty gazowe to poza wyglądem nie różnią się zbytnio, więc możesz dobrać pod własne potrzeby. Miektóre kuchenki mają na przykład dwa palniki WOK (te co szybciej gotują), bo 1 to już standard u wszystkich.
  Jeślli chcesz wydać do 3k to może zastanów się nad jakimś parowym? Poczytaj sobie o tym. Jeśli chcesz wydać mniej to kupujesz zwykły piekarnik i razem z płytą gazową wyrabiasz się w 3k złotych. Ja u siebie mam gazówkę i piekarnik od Electroluxa. Proste programy bez zbędnych bajerów i spełnia swoje zadanie.
 2. Avatar
  Ja np mam piekarnik gazowy.
  Jeśli dużo się piecze to oszczędności są widoczne gołym okiem.
  Avatar
  to też zależy od sprawności takiego piekarnika gazowego, pewnie jest niska. No i ma jedną podstawową wadę, ciężej ustawić właściwą temperaturę i są różne wahania temperatury
 3. Avatar
  Z 2 lata temu remontowaliśmy z żoną kuchnie i '"szarpnelismy" się na piekarnik za prawie 4tys. Bajery, wodotryski, pieczenie na parze itp... Używamy piekarnika średnio co 2 dzień ale żadnego praktycznie innego programu nie włączamy po za termoobiegiem i grzanie góra i dół. . Dziś kupił bym najprostszy piekarnik a zainwestował np w lepszy ekspres do kawy.
 4. Avatar
  Piekarnik parowy. Proszę poczytać.
Avatar