kwi 9. 2022
Hej, korzysta ktoś z Picodi? I ich caschback?

1. Po jakim czasie pojawiają się zamówienia na koncie?
2. Czy nie ma problemu aby robić zamówienia przez smartfon?

Bo wczoraj zrobiłem jedno zamówienie, sklep je dzis rano potwierdził, ale w picodi jeszcze tego nie widzę.

Dzisiaj będę musiał zrobić zamówienie Allegro i zastanawiam się czy znów picodi czy Goodie?
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj
8 Komentarzy
 1. Avatar
  1.Zwykle dosyć długo czeka się u nich, za pojawienie się transakcji na koncie. Często trwa to około 2-3 dni, ale to jest też zależne od sklepu.
  2. Ze smartfona nie zamawiałem, więc nie wiem
 2. Avatar
  Żadnego goodie.
 3. Avatar
  Ja zrobiłem 3 razy pyszne.pl na 3 różnych kontach z oczekiwanianem że będę miał 20zl na każdym z nich a tu nic bo mi napisali że nie zarejestrowali Cashback LOL
  Edytowane przez Moderatora: "." kwi 25.
 4. Avatar
  Picodi jak najbardziej działa, jest to jedna z wiekszych firm która oferuje program Cashback. Ogolnie polecam zajrzeć sobie tutaj:
  wskoczpokase.pl/osz…ow/

  Na stronie jest raking wszystkich cashbacków, z jakich można skorzystać. Najlepszą promocję ma moim zdaniem obecnie googie dla nowych użytkowników- można dostać 15 zł na start, co jest sprawdzone bo zamawiałam przez nich jedzenie na pyszne pl i rzeczywiście kasa była na koncie.

  Co do pytania w poście, kasa się pojawi. Wszystko działa, tylko czasami nie nalicza się to tak szybko jak byśmy chcieli. W ciagu kilku dni będziesz miał na koncie.
 5. Avatar
  Ktoś wie, czy jeśli użyję monet do obniżenia ceny na allegro i to będzie pierwsza transakcja przez picodi, to będzie z tego cashback, czy coś się namiesza i nie wejdzie?
 6. Avatar
  majormaj25/05/2022 09:22

  Ktoś wie, czy jeśli użyję monet do obniżenia ceny na allegro i to będzie pi …Ktoś wie, czy jeśli użyję monet do obniżenia ceny na allegro i to będzie pierwsza transakcja przez picodi, to będzie z tego cashback, czy coś się namiesza i nie wejdzie?


  Wejdzie, używanie monet nie jest zabronione tylko może Ci naliczyć nie cenę pierwotną tylko od tej z rabatem.
 7. Avatar
  lukasz.romaszewski25/05/2022 17:08

  Wejdzie, używanie monet nie jest zabronione tylko może Ci naliczyć nie ce …Wejdzie, używanie monet nie jest zabronione tylko może Ci naliczyć nie cenę pierwotną tylko od tej z rabatem.


  a to spoko, a że od ceny z rabatem to raczej zrozumiałe
 8. Avatar
  Trochę odświeżę temat. Czy ktoś korzystał z tego cashbacku 15% na pierwsze zakupy na Allegro? W warunkach cashbacku mają takie coś:
  "Jeśli w koszyku zakupowym znajdują się już produkty przed przejściem z Picodi, cashback może się nie naliczyć. Cashback nie nalicza się na licytacje, Allegro Lokalnie, na produkty z wybranych kategorii m.in. nieruchomości, usługi, samochody, inne pojazdy, leki, suplementy, antyki, sztuka, kolekcje, rękodzieło czy militaria. Cashback nie nalicza się przy zakupie produktów z różnych kategorii przy jednym zamówieniu, nie nalicza się przy użyciu kart podarunkowych i monet."

  Chciałem zamówić kilka rzeczy naraz z Allegro, ale może nie przejść przez ten warunek, że cashback nie nalicza się z różnych kategorii. Pytanie czy ktoś wie czy chodzi tylko o kategorie główne czy także podkategorie? Przykładowo, jeśli zamówię dwie różne rzeczy na Allegro z kategorii "Elektronika", z podkategorii "Części do laptopów", ale kolejną podkategorią będzie "Pamięć RAM" dla jednego przedmiotu, a dla drugiego przedmiotu "Baterie" to w przypadku zakupu dwóch produktów z dwóch różnych podkategorii, ale z tej samej kategorii głównej, cashback mi się naliczy?


  Miał ktoś taki lub podobny przypadek i może się wypowiedzieć czy wtedy cashback wchodzi czy lepiej nie ryzykować i wziąć tylko jeden przedmiot? No i pytanie czy poza działem Elektronika wchodzi cashback? Np. kupując coś w Dom i Ogród cashback też wejdzie?
  Edytowane przez: "Chaser" 4 min
Prześlij Komentarz
Avatar