cze 30. 2021
Wstawiłem dzisiaj dwie okazje - Mirindę 4x2L po 7.99zł oraz Lay's Inspired by Nature po 2,20zł z 4,89zł. Mirinda miała termin do końca czerwca, z kolei chipsy do 4 lipca. Obie okazje zostały usunięte z powodu krótkiego terminu spożycia.
W obu przypadkach zaznaczyłem w opisie do kiedy mają termin te produkty. W obu przypadkach w sklepie było jeszcze bardzo dużo tego towaru. Okazje zostały usunięte praktycznie kilkadziesiąt sekund po ich opublikowaniu, co skłania mnie do refleksji, czy Pepper się skończył? Kiedyś można było tu trafić na wiele super okazji, teraz coraz częściej to są screeny z gazetek, co z prawdziwymi okazjami niewiele ma wspólnego. Z czego to wynika? Coraz mniej jest dobrych okazji? Tak myślałem do czasu, kiedy moje dwie świetne okazje zostały z miejsca usunięte. Admin, który to zrobił tłumaczy to regulaminem, ale czy to w takim razie regulamin nie przeczy idei serwisu?
Pomińmy nawet fakt, że data ważności na tych produktach ma niewiele wspólnego z rzeczywistą datę do kiedy można je bezpiecznie spożyć - jest to udowodnione, że akurat te produkty nie psują się magicznie w dniu jakim określił producent, takie napoje można pić bezpiecznie jeszcze grubo ponad rok i nic nikomu się nie stanie. No ale dobra, załóżmy, że data na opakowaniu jest święta i mirinda zepsuje się jutro, a chipsy w niedzielę. Czy w takim przypadku okazją nie jest kupienie dzisiaj mirindy i jej wypicie po cenie obecnie niespotykanej? Czy w takim przypadku okazją nie będzie kupienie laysów i zjedzenie ich czy to dzisiaj, czy jutro, czy w piątek albo nawet w sobotę przy okazji jakiejś domówki? No oczywiście, że jest to okazją, ale chyba administracji nie jest na rękę publikacja takich wpisów, być może po prostu administracja usuwa takie dobre okazje, żeby samemu (czy też z rodziną, znajomymi) z nich skorzystać? Co o tym sądzicie?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
Najlepsze komentarze
15 Komentarzy
Prześlij Komentarz