Pepper Shopping Assistant – Twój nowy doradca zakupowy!

wrz 13. 2023
Przedstawiamy Pepper Shopping Assistant – narzędzie, które sprawi, że twoje zakupy będą szybsze, a ceny niższe.

Pepper Shopping Assistant to wtyczka dostępna dla przeglądarek Chrome, Firefox, Opera oraz Edge. Po zainstalowaniu umożliwi Ci sprawdzenie kodów rabatowych bez opuszczania strony sklepu oraz automatyczne zastosowanie kodów w koszyku. Koniec z ciągłym przełączaniem się między zakładkami, a przede wszystkim koniec przegapionych zniżek.

Po dodaniu Pepper Shopping Assistant do przeglądarki wystarczy odwiedzić stronę internetową sklepu, a wtyczka automatycznie wyszuka okazje i kody rabatowe. Rozszerzenie cechuje kompatybilność z szeroką gamą sklepów internetowych. Do korzystania nie jest wymagane konto Pepper.

712096_1.jpg
Z naszego rozszerzenia możesz korzystać w różnych przeglądarkach:

W tej chwili rozszerzenie jest dość proste, ale planujemy je ulepszać i dodać więcej funkcji. Powiedz nam, jak Ci się podoba i co chciałbyś zobaczyć w przyszłości.
Aktualizacje społecznościowe

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Krodzango
  Irytujące są powiadomienia których oczywiście nie można wyłączyć. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika PeRsEcUtOr
  Przerażające jest to jak bardzo cała otoczka zakupowa idzie w stronę całkowitej kontroli w rozumieniu zbierania danych ludzi i ich preferencji zakupowych, a co za tym idzie również życia jakie prowadzą - czy ktoś te dane wykorzystuje na niekorzyść klienta - OCZYWIŚCIE że tak i tak samo jak Pepper wykorzystuje dane aby poniekąd manipulować preferencjami zakupowymi pod pretekstem "dopasowania" okazji

  W bardzo złą stronę idzie świat i nie potrzeba żadnych wojen, bomb i innych rakiet - wystarczy zbierać dane o ludziach i potem te same dane wykorzystać przeciw nim

  Przykre to jest, że w teorii coś co ma pomagać i służyć jako pomoc tak na prawdę staje się olbrzymią bronią wymierzoną w nas samych, bo my sami dajemy jak na dłoni wszystko co nawet nie powiemy najbliższej naszemu sercu osobie, a o nas wie więcej Pan/Pani XXX np. zza Oceanu czy po drugiej stronie globu 🙃 (Edytowano)
  Awatar użytkownika Cad
  Autor
  Jeżeli masz na myśli spersonalizowaną zakładkę "Dla Ciebie", która jest budowana w oparciu o przeglądane okazje to możliwa jest rezygnacja z plików cookies służących do personalizacji.
 3. Awatar użytkownika pani_pieprz
  Może na razie podziękuję.
  15221615-RsVv2.jpg
  Awatar użytkownika Cad
  Autor
  Wtyczka została już potwierdzona przez Google więc taki komunikat nie powinien się pojawiać.
 4. Awatar użytkownika Franz
  A po wuj Wam dostęp do danych użytkownika ?!15245977-1iZys.jpg
  Awatar użytkownika PeRsEcUtOr
  Domyśl się
 5. Awatar użytkownika markow
  Ktoś to jeszcze instaluje takie rozszerzenia które zbierają dane użytkownika o jego preferencjach zakupowych. Dodatkowo z całą pewnością cały możliwy cashback idzie do właściciela wtyczki.
  Awatar użytkownika Cad
  Autor
  Rozszerzenie nie zbiera żadnych danych osobowych. Użytkownicy mogą zezwolić lub wyłączyć zbieranie danych analitycznych. Zbierane dane są całkowicie anonimowe, służą jedynie lepszemu zrozumieniu sposobu korzystania z produktu i nie są używane do personalizacji.
 6. Awatar użytkownika zhurq
  Czyli dalej jedyna słuszna wtyczka na ten moment to PepperTweaker.
 7. Awatar użytkownika wojtekz
  Coś nie widzę:
  15221770-GxpUr.jpg
 8. Awatar użytkownika Cynamon_
  temu was sponsoruje ?
  15491398-OXYVZ.jpg
  Awatar użytkownika Cad
  Autor
  Jako platformy nie, ale są jednym ze sponsorów eventu na Halloween.
 9. Awatar użytkownika premiercio8
  na opera gx wyskakuje mi taki błąd podczas próby dodania rozszerzenia Download error: Download interrupted with reason: SERVER_BAD_CONTENT
Awatar użytkownika