PC do 8000 - pomoże ktoś?

5
sty 9. 2018
Cześć, przymierzam się do kupna nowego komputera - jako ,że z nowinkami hardware'u nie jestem na bieżąco potrzebowałbym pomocy przy wybraniu podzespołów. Nie wliczając w to dodatków monitora, klawiatury itd. Pc głównie służący do gier, softu typu photoshop, after effect itp.. Maxymalny i ostateczny budżet to 8000zł. I co byście powiedzieli o tym zestawie z amazona - nadał by się? Czy idzie w tej cenie coś lepszego samemu złożyć? Za każdą pomoc będe wdzięczny.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Polecam forum cd action. Kiedyś sam potrzebowałem porady właśnie przy wyborze komputera i tam mi bardzo dobrze doradzili. Z mojej strony jeszcze mogę Ci powiedzieć, że prawie zawsze bardziej opłaca się komputer składać samemu z najlepszych części niż kupić już złożonego przez jakąś firmę.
zwierzesty 10. 2018

Polecam forum cd action. Kiedyś sam potrzebowałem porady właśnie przy wyb …Polecam forum cd action. Kiedyś sam potrzebowałem porady właśnie przy wyborze komputera i tam mi bardzo dobrze doradzili. Z mojej strony jeszcze mogę Ci powiedzieć, że prawie zawsze bardziej opłaca się komputer składać samemu z najlepszych części niż kupić już złożonego przez jakąś firmę.


Forum nie znam ale to z samodzielnym składaniem to prawda w 100%
Polecam zerknąć na propozycje morele.pl
Te 8000 to ma być na cały zestaw z peryferiami (monitor, klawiatura, mysz itp.) czy na sam komputer? Bo to całkiem inna rozmowa w tych dwóch przypadkach
Jeśli masz konto na FB, polecam grupę facebook.com/gro…86/ - naprawdę sporo rozsądnych i doświadczonych osób. Warto tam zapytać.

PS Jestem bardziej niż pewien, że w podanym budżecie można złożyć o wiele zauważalnie mocniejszy sprzęt niż ten amazonowy. W ogóle gotowce to marnotrawstwo pieniędzy.
Edytowane przez: "pakoczesiu" sty 15. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje

    Najlepsi sprzedawcy