Pc do 2000 zł, jakie podzespoły kupić, kupić teraz czy poczekać na prime days Amazon

2
sie 2. 2020
Witam,
chciałbym złożyć komputer stacjonarny do 2 tys zł, myślałem nad Ryzen 5 3600, dysk SSD, system, i monitor ;p już mam więc reszta podzespołów zostaje do przemyślenia Dosyć długo nie patrzyłem nowinek na rynku i nie wiem co się teraz opłaca w tej cenie żeby złożyć, a może lepiej kupić używany pc w tej cenie? nie gram w gry także karta graficzna może być słabsza albo zintegrowana jak w Ryzen 5 3400G (jest jakiś procesor o wydajności Ryzen 5 3600 z zintegrowaną grafiką?).
Zastanawiam się też czy ceny nie będą większe po wakacjach i nowych obostrzeniach i czy warto czekać czy kupić już teraz.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
2 Komentarze
W takiej cenie to osobiście bym proponował poskładać z używek, co do procka to i5 9600k / i5 10600, oba mają zintegrowaną grafikę, ale uważam że lepiej by było wziąć Ryzena, bo płyta intelowska też do najtańszych nie należy. Co do cen to ciężko powiedzieć bo to jak wróżenie ze szklanej kuli, może być bez zmian a mogą też ceny poszybować w górę, nie ma idealnego czasu w którym warto kupować podzespoły komputerowe bo cały czas wszystko idzie do przodu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst