Paypal - jak taniej

6
gru 11. 2017
Hej, mam pytanko. Taniej jest zasilić konto w PLN i zamienić na £ na koncie w Paypalu i tak zapłacić na brytyjskim Ebayu, czy po prostu płacić podpiętą kartą do PP i pozwolić im ściągnąć plny z karty?
Aktualizacje społecznościowe
 1. PayPal Okazje
Kategorie
  6 Komentarzy
  Najtaniej jest użyć Revolut. Co do kursów PP vs bank to zależy od karty i banku, ale rzadko kurs PP jest korzystniejszy.
  Autor
  Kacper_Jonczykgru 11. 2017

  Najtaniej jest użyć Revolut. Co do kursów PP vs bank to zależy od karty i …Najtaniej jest użyć Revolut. Co do kursów PP vs bank to zależy od karty i banku, ale rzadko kurs PP jest korzystniejszy.


  No wiem, wiem tylko nie mam aktualnego dokumentu... i dupa z revoluta

  Chodzi mi o to, że PP inaczej pokazuje przewalutowanie z pln na funty na saldzie, a inną kwotę gdybym niby płacił od razu w funtach kartą przez PP, chociaż wtedy oni i tak ściągają kasę w plnach. Nie bardzo kumam czemu to się różni.
  Edytowane przez: "maj3r" gru 11. 2017
  maj3rgru 11. 2017

  No wiem, wiem tylko nie mam aktualnego dokumentu... i dupa z revoluta …No wiem, wiem tylko nie mam aktualnego dokumentu... i dupa z revoluta ;)Chodzi mi o to, że PP inaczej pokazuje przewalutowanie z pln na funty na saldzie, a inną kwotę gdybym niby płacił od razu w funtach kartą przez PP, chociaż wtedy oni i tak ściągają kasę w plnach. Nie bardzo kumam czemu to się różni.


  Żadnego? Dowodu, paszportu czy prawo jazdy?
  Autor
  Rustingru 12. 2017

  Żadnego? Dowodu, paszportu czy prawo jazdy?  No niestety nic, prawka nie mam, a reszta out of date... jest w trakcie wyrabiania.
  Revolut jest najkorzystniejszy.
  Autor
  To wiem

  Pobawiłem się tym ich kalkulatorkiem. Wartość zakupu na ebayu 24 funty.
  Wg ich kalkulatora przelałem 118,19 zł na PP z mbanku i tam zamieniłem na dokładnie 24 funty, gdybym nie miał dodatniego salda na PP, ściągnęłoby mi 120,04 z karty.
  Revolut przeliczył w aplikacji na około 114zł.
  Prześlij Komentarz
  Avatar
  @
   Tekst

   Najlepsze dyskusje