Paypal + Alior kantor jak powiązać

5
lis 5. 2018
witam jako świeżo upieczony użytkownik Alior Kantoru
mam pytanko w jaki sposób połączyć go z paypal tak aby paypal pobierał kwotę w walucie sprzedawcy bezpośrednio i bez przewalutowania z danego konta w Aliorze?
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Zamów sobie kartę walutową w Alior Banku, dodaj ją do PayPal i skonfiguruj według instrukcji.
frifix05/11/2018 19:02

Zamów sobie kartę walutową w Alior Banku, dodaj ją do PayPal i skonfiguruj …Zamów sobie kartę walutową w Alior Banku, dodaj ją do PayPal i skonfiguruj według instrukcji.


A czy na razie gdy nie mam karty mogę podpiąć bezpośrednio rachunek walutowy z aliora np dolary
I płacić bezpośrednio z niego ?
Rez.Kowalski05/11/2018 19:11

A czy na razie gdy nie mam karty mogę podpiąć bezpośrednio rachunek wal …A czy na razie gdy nie mam karty mogę podpiąć bezpośrednio rachunek walutowy z aliora np dolary I płacić bezpośrednio z niego ?


Doładowanie konta PayPal możesz zrobić tylko w walucie kraju, w którym jesteś zarejestrowany.
frifix05/11/2018 19:18

Doładowanie konta PayPal możesz zrobić tylko w walucie kraju, w którym jes …Doładowanie konta PayPal możesz zrobić tylko w walucie kraju, w którym jesteś zarejestrowany.


A czy mając już karty walutowe mogę zapłacić nimi w kraju np za kawę w automacie 1zl u mnie w pracy i będę miał już z głowy opłaty na 6 miesięcy za kartę?
Rez.Kowalski23 min

A czy mając już karty walutowe mogę zapłacić nimi w kraju np za kawę w auto …A czy mając już karty walutowe mogę zapłacić nimi w kraju np za kawę w automacie 1zl u mnie w pracy i będę miał już z głowy opłaty na 6 miesięcy za kartę?


Na stronie Alior Banku pisze: "Używanie karty jest bezpłatne jeżeli w ciągu sześciu miesięcy od dnia jej wysłania dokonasz dowolną operację z użyciem karty". Wtedy płacąc w terminalu należy rozliczyć taką transakcję w PLN, a nie w USD jak Ci może terminal pokazać. W USD to będzie transakcja DCC czyli po kursie operatora terminala, a ty chcesz zapłacić po kursie Alior Banku i to on ma przewalutować złotówki na dolary.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje