paypal

7
kwi 25. 2018
Witam panowie czy istnieje jakas karta z kontem bankowym gdzie mogłbym srodki z paypala wysłac ?? ewentualnie jakis pomysł ?
Aktualizacje społecznościowe
PayPal OkazjePayPal kupony rabatowe
7 Komentarzy
Nie rozumiem pytania... możesz wysłać kase z paypala gdzie i na jakie konto chcesz
sander.kelesethkwi 26. 2018

Nie rozumiem pytania... możesz wysłać kase z paypala gdzie i na jakie ko …Nie rozumiem pytania... możesz wysłać kase z paypala gdzie i na jakie konto chceszTak ale potrzebuje jakas karte typu revoult jakis prepaid na ktora mogłbym wysyłas pieniadze jak na konto ?Wiekszosxc kart ma tylko techniczny nr konta a nie indywidualny Iban...
Musisz zarejestrować konto na PayPal i na nie przelać środki. Nazwiska w koncie i paypalu muszą być takie same do samej rejestracji. BTW gdzie mój Timex ?
Jasiekkkwi 26. 2018

Musisz zarejestrować konto na PayPal i na nie przelać środki. Nazwiska w k …Musisz zarejestrować konto na PayPal i na nie przelać środki. Nazwiska w koncie i paypalu muszą być takie same do samej rejestracji. BTW gdzie mój Timex ?


Chodzi mi bardziej o sposób na wypłate pomijajac konto bankowe w stacjonarnym banku

Ewentualnie w jakim sklepie kupic aby zwrot poszedł na karte ew do reki a nie na paypala
Edytowane przez: "mnalepa" kwi 26. 2018
DiPocked - korzystam, polecam
AdamZielakkwi 28. 2018

DiPocked - korzystam, polecam


Coś więcej ??
Na stronie DiPocked w dziale FAQ wszystko fajnie wyjaśnili. Jest to karta prepaid z kontem w banku Pekao wydana przez Dipocked. Z tego co widzę nie przejdze płatność przez strony z listami banków do wyboru, za to jeśli jest opcja płatności kartą, to wpisujecie dane z karty i Euro leci do sprzedawcy. Obsługa transakcji, rejestracja i zamawianie karty tylko tylko przez ich aplikację.
Edytowane przez: "AdamZielak" kwi 29. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje