Opublikowano 6 września 2021

PayBack vs Goodie (przypadek Allegro) - co lepsze?

Witajcie - mam takie pytanie - do tej pory używałem linku z Payback żeby kupować Allegro - ale ostatnio przeczytałem tutaj o Goodie.pl - tam też jest możliwość kupowania na Allegro - pytanie brzmi - co jest lepsze? bardziej opłacalne / zyskowne? Ktoś testował lub wyliczał?
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika jackowy
  W moim przypadku jak i wielu innych ludzi goodie okazało się zwykłymi oszustami (drobnice naliczali a poważny cashback nawet po reklamacji był odrzucany).
 2. Awatar użytkownika 1234sdg131
  Jak wyżej, stawki cashback są przeważnie poniżej 1 procent, do tego goodie niestety się zepsuło, trzeba ich pilnować czy naliczyli a jeśli nie to klops. Ja robiłem zamówienie z castoramy, nie odnotowali (kilka procent od 2 koła to już kasa), a najlepsze jak składałem reklamację to... Nie pokazywało nawet, że ją składałem! A próbowałem przez kilka przeglądarek. Czyli podsumowując, małe kwoty naliczają, ale żeby coś wypłacić trzeba uzbierać 20 zł.
 3. Awatar użytkownika piotr.piotr-88fc2.03920
  Payback przynajmniej nalicza. Goodie nie nalicza wcale albo jakieś kwoty zaniżone.
 4. Awatar użytkownika Atam93
  Letyshops rozpatruje w porządku. Standardowo jest 1,45%, ale bardzo często są mnożniki np x5 czy x10 (czyli 14,5%) tak jak dzisiaj. Czasami tylko trzeba podesłać im screena z zamówieniem, żeby odzyskali cashback, ale ogólnie bezproblemowo działa. 7766793-FepeE.jpg (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika asimply
  Stawki na Allegro są bardzo niskie. I praktycznie wszędzie takie same.
 6. Awatar użytkownika h0mer
  Jak pozostali odradzam Goodie, małe kwoty naliczyli,ale >50zł po reklamacji odrzucili.Teraz testuję planetplus,jak dotychczas nalicza ok,reklamacje uznane.Zobaczymy jak będzie z wypłatą,bo podobno w przeszłości były problemy. (Edytowano)
 7. Awatar użytkownika Loki_Luiz
  Z mojego doświadczenia goodie blokuje wypłaty ZATWIERDZONYCH środków na podstawie rzekomego naruszenia regulaminu i nic z tym nie zrobisz. Na prośbę o dowód naruszenia regulaminu brak oddzewu. Tym sposobem można każdemu zablokować możliwość wypłaty. Ja odradzam.
Awatar użytkownika