Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Patelnia żeliwna do pizzy-pan

6
wrz 16. 2019
Cześć pepperowicze,
od niedawna kusi mnie zakup patelni żeliwnej, na której robiłbym pizzę, taką jak w pizzy hut sprzedają - pizza pan.
Interesuje mnie średnica 30-35cm.
Czy ktoś może używa takiej patelni i mógłby mi polecić? Zupełnie nie siedzę w temacie. Jedyne co wiem, to że po każdym użyciu trzeba poprawnie ją umyć i nasmarować olejem, żeby nie rdzewiała.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
6 Komentarzy
Robiłem pizzę na patelni żeliwnej. Nie wiem jaką mają w pizza hut bo tam nie chodzę.

Moim zdaniem smaczniejsza i tym samym napędem pracy i czasu lepsza jest pieczona w piekarniku na kamieniu.


Większa, Mniejsza lub Okrągła

Mam okrągłą i polecam karatowe jednak, na kwadratowej upiecz również okrągła, ale na okrągłej kwadratowa za mała wychodzi

Ps chyba że masz przepis na szybką pizze z patelni to podziel się może sam spróbuję
Edytowane przez: "stfpl" wrz 16. 2019
taki przepis bym chcial zrobic. Dodatki inne troche
@Catchup Zainwestuj w Skeepshult. Najlepsza jakość żeliwnych patelni.

Ps. Czy na gazowej tez wyjdzie pizza
Edytowane przez: "stonkaziemniaczana" wrz 16. 2019
W lidlu są czasem wystawiane za dobre pieniążki
Kiedyś kupiłem na allegro żeliwną patelnię "chińczyka" za 30 zł. Chciałem spróbować czy poradzę sobie z żeliwem zanim wydam parę stów na jakąś wypasioną. Okazało się, że jestem tak zadowolony z tej taniej, że nie widzę potrzeby wymiany na lepszą.

Przyszła już dobrze zaimpregnowana, a jedyną wadą był mały nadlew na dole, który zeszlifowałem w minutę papierem ściernym.

Nie twierdzę, że taka tania jest równie dobra jak le Creuset. Prawdopodobnie nikt nie płaciłby za patelnię 700zł gdyby to samo dało się kupić za 30zł Ale jeśli chcesz zobaczyć czy Ci ta zabawa podejdzie to polecam zacząć od takiej taniej. Byle była ciężka a nie jakiegoś guwnolitu udającego żeliwo, bo i takie się zdarzają.
LordGym17/09/2019 17:44

Kiedyś kupiłem na allegro żeliwną patelnię "chińczyka" za 30 zł. Chciałem s …Kiedyś kupiłem na allegro żeliwną patelnię "chińczyka" za 30 zł. Chciałem spróbować czy poradzę sobie z żeliwem zanim wydam parę stów na jakąś wypasioną. Okazało się, że jestem tak zadowolony z tej taniej, że nie widzę potrzeby wymiany na lepszą.Przyszła już dobrze zaimpregnowana, a jedyną wadą był mały nadlew na dole, który zeszlifowałem w minutę papierem ściernym. Nie twierdzę, że taka tania jest równie dobra jak le Creuset. Prawdopodobnie nikt nie płaciłby za patelnię 700zł gdyby to samo dało się kupić za 30zł Ale jeśli chcesz zobaczyć czy Ci ta zabawa podejdzie to polecam zacząć od takiej taniej. Byle była ciężka a nie jakiegoś guwnolitu udającego żeliwo, bo i takie się zdarzają.


Można jakieś namiary na sprzedawcę lub nazwę na Alledrogo?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst