maj 28. 2021
Cześć, kilka dni temu powstał wątek odnośnie mojej paczki, która idzie z ali za pośrednictwem UPS. Paczka wymagała jakiś informacji teraz już wiem jakich. Zastanawia mnie kilka rzeczy, a liczę że ktoś z was mi doradzi. W wiadomości od UPS, którą załączam poniżej proszą mnie o opis przedmiotu ujętego na fakturze, oraz czy:
  • Faktura posiada numer
  • Dane nadawcy i odbiorcy są prawidłowe
  • Dane towaru, jego ilość oraz wartość są zgodne z Państwa zamówieniem
  • Na fakturze uwzględnione są koszty transportu – jako osobna pozycja lub jest prawidłowy Incoterms (prosimy o upewnienie się, że warunki transportu są zgodne z Państwa zamówieniem).
Załączyli jakąś fakturę UPS co chinol wypełniał, ale tam po za tym co ma się znajdować, zaniżoną wartością i danymi osobowymi nic nie ma. Zwróciłem się do chińczyka żeby coś poradził ma wystawić jakąś tam fakturę. Tutaj moje pytanie lepiej jest napisać faktycznie dokładny opis załączyć informacje odnośnie paczki dostępne na ali tj. cena, koszt wysyłki oraz potwierdzenie przelewu z banku. Czy może poczekać na tą fakturę co chińczyk podeśle. W sumie narobić sobie problemów za parę groszy raczej nie warto. Liczę, że ktoś z was już to przerabiał. Z góry dziękuję za pomoc
400617-rGcjG.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz