Paczka DPD z Holandii / zakupy na ibood

4
mar 17.
Paczka wysłana w piątek, 13-ego i od tamtej pory nic się nie dzieje. Ktoś wie coś na temat obsługi paczek zagranicznych przez DPD?
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
zakupy ibood to jedna wielka loteria. Zarowno co do produktu jak i obslugi zamowienia. Kupiles to siedz i trzymaj kciuki zeby wogole dostac.
150010090017/03/2020 13:15

zakupy ibood to jedna wielka loteria. Zarowno co do produktu jak i obslugi …zakupy ibood to jedna wielka loteria. Zarowno co do produktu jak i obslugi zamowienia. Kupiles to siedz i trzymaj kciuki zeby wogole dostac.


Zupełnie się nie zgodzę. Pierwszy raz mam jakikolwiek problem na tym etapie. Raz narzekałem na opieszałość serwisu. Reszta (kilkanaście) zamówień przez wiele lat - bez najmniejszych problemów.
rhudhy17/03/2020 13:20

Zupełnie się nie zgodzę. Pierwszy raz mam jakikolwiek problem na tym et …Zupełnie się nie zgodzę. Pierwszy raz mam jakikolwiek problem na tym etapie. Raz narzekałem na opieszałość serwisu. Reszta (kilkanaście) zamówień przez wiele lat - bez najmniejszych problemów.


Kazdy wie jakie jaja odwala ibood.
jak nie ma problemu to po co dyskusja. Więcej dowiesz się od wujka google. Pozdrawiam.
150010090017/03/2020 13:24

Kazdy wie jakie jaja odwala ibood.jak nie ma problemu to po co dyskusja. …Kazdy wie jakie jaja odwala ibood.jak nie ma problemu to po co dyskusja. Więcej dowiesz się od wujka google. Pozdrawiam.


No właśnie ja nie wiem (więc nie "każdy"). Pierwszy raz mam problem. Dyskusja po to, żeby się dowiedzieć może czegoś nt. ograniczeń/problemów z paczkami, może DPD, a dopiero na końcu iBood...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst