Otwieranie linków z aplikacji pepper w innej aplikacji

8
sty 29. 2020
kupiłem Xiaomi note 8 pro linki z peppera otwiera mi w przeglądarce zamiast np. w apce allegro na Huawei miałem wybór aplikacja czy przeglądarka. Jak to zmienić?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
8 Komentarzy
Ustawienia, aplikacje, zarządzaj aplikacjami, 3 kropki (prawy górny róg) domyślne aplikacje
@Darwin1 udało się ? Też mam z tym problem
Linki z neta np chrome przekierowuje do aplikacji ale linki z peppera otwiera w przeglądarce. Co jeszcze można ustawić?
To jest wina peppera, bo zamiast iść przekierowanie bezpośrednio na dany adres np. allegro oni wcześniej wrzucają swoje śledzenia/skrypty dlatego to nie działa jak powinno. Też mnie to mega irytuje.
lecho29/01/2020 20:41

To jest wina peppera, bo zamiast iść przekierowanie bezpośrednio na dany ad …To jest wina peppera, bo zamiast iść przekierowanie bezpośrednio na dany adres np. allegro oni wcześniej wrzucają swoje śledzenia/skrypty dlatego to nie działa jak powinno. Też mnie to mega irytuje.


Nie zgodzę się. Na innym telefonie nie było problemów z przekierowaniem bezpośrednio na allegro.
www29/01/2020 22:52

Nie zgodzę się. Na innym telefonie nie było problemów z przekierowaniem bez …Nie zgodzę się. Na innym telefonie nie było problemów z przekierowaniem bezpośrednio na allegro.


Uruchomiłem huaweia ponownie wrzuciłem peppera, allegro linki przekierowuje do przeglądarki pewnie po jakiejś aktualizacji.
www29/01/2020 22:52

Nie zgodzę się. Na innym telefonie nie było problemów z przekierowaniem bez …Nie zgodzę się. Na innym telefonie nie było problemów z przekierowaniem bezpośrednio na allegro.


W takim razie napisz może jaki masz telefon, wersję Androida.
U mnie na Pixel 3 i Android 10 niestety jest lipa...
lecho30/01/2020 08:57

W takim razie napisz może jaki masz telefon, wersję Androida.U mnie na P …W takim razie napisz może jaki masz telefon, wersję Androida.U mnie na Pixel 3 i Android 10 niestety jest lipa...


Motorola G6 plus nie było problemów..ale jakbyś nie widział kolega wyżej pisze że ma też problem na Huawei a prędzej go nie było
Edytowane przez: "www" sty 30.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst