Othercide to nowa gra RPG od Focus Home Interactive. Turowy horror wygląda interesująco

1
lut 22.
237428-Gausn.jpg
Twórcy Othericde, taktycznego horrora RPG, opublikowali pierwszy mroczny zwiastun.

Focus Home Interactive właśnie wypuściło pierwszy materiał z gry Othercide - turowego RPG-a od studia Lightbulb Crew, w którym największy nacisk zostanie położony na kampanię fabularną, która rozegra się w trzymającym w napięciu klimacie.

Podczas rozgrywki przyjdzie zmierzyć się nam z różnorodnymi potworami, których będziemy musieli pokonać w turowej potyczce - deweloperzy zapowiadają, że podczas walk będziemy musieli wykazać się znakomitym planowaniem i przewidywaniem ruchów przeciwnika. Do naszej dyspozycji zostaną oddane wojowniczki, tak zwane Córki, które w miarę postępu gry będą awansować o kolejne poziomy, a co za tym idzie, będą zdobywać nowe umiejętności.

237428-NplyV.jpg
Twórcy oznajmili, że w grze zostanie wdrożony system "permadeath", który oznacza permanentną śmierć - jeśli nasz bohater zginie to na zawsze, nie będzie możliwości zreanimowania go po bitwie lub po przejściu misji.

"Jako ostatnia nadzieja ludzkości, poprowadź swoją armię do walki w zawiłym tańcu spektakularnych akcji, używając Dynamicznego Systemu Osi Czasu, i staw czoła przerażającym bossom w epickich bitwach." - piszą twórcy na Steamie.

Othercide od firmy Focus Home Interactive zadebiutuje w nadchodzące lato na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli tytuł Was zainteresował możecie dodać go do listy życzeń na Steamie.


Źródło: ppe.pl
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
1 Komentarz
To reklama czy dyskusja?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst