Ostateczny wybór smartfona przed kupnem

12
lis 22. 2020
Witajcie

Przede wszystkim przepraszam, że zakładam drugi albo może i 3 temat o smartfonach ale chciałbym poznać opinie ludu, mianowicie spośród setek smartfonów wybrałem 5 i bardzo ciężko rozpoznać po suchych danych technicznych ten nsjleodzt, jakie macie zdanie na ich temat w 3 słowach, oraz który wy byście wybrali?

Oneplus 8 pro - ciekawy telefon, jedynym strachem jest zielona poświata która rzekomo występuje w ekranach

Oneplus 8T - biorę pod uwagę ten telefon ze względu że nie zauważam różnic między kandydatem pierwszym, a cena praktycznie tysiąc mniejsza

Samsung Galaxy s20 plus - fajny telefon, wydaje się być kompletnym.

iPhone 11 pro max - W ostatnich dwóch propozycjach nie biorę aż tak pod uwagę ceny, liczę się że te telefony nie są warte aż tyle, aleee po prostu nigdy nie miałem telefonu z IOSem i chciałbym spróbować czegoś nowego, a design mi się podoba.

iPhone 12 pro - telefon który design ma moim zdaniem słaby, ale biorę go pod uwagę ze względu że jest najnowsza propozycja od Apple.


Na koniec, jestem świadomy że każda propozycja ma swoje dobre i złe strony, zależy mi na fajnych fotkach, dobrym działaniu i żeby ten telefon trochę popracował, jakby Bateria trzymała dłużej niż dzień też super, aczkolwiek z reguły i tak ładuje codziennie więc to nie problem.

PS: przesiadam się z p20 pro
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
12 Komentarzy
Prześlij Komentarz