Ośrodek nad jeziorem - coś polecacie?

13
cze 9. 2020
Witam,
czy możecie polecić miejscowość nad jeziorem, gdzie jest co porobić z dziećmi?
W zeszłym roku byłam w Skorzencinie, i polecam, jednak szukam czegoś nowego.
Ktoś, coś ?
Aktualizacje społecznościowe
COS OkazjeCOS kody rabatoweRóżne
13 Komentarzy
A jakaś konkretna lokalizacja Cię interesuje?
Właściwie to nie, kierunek bez znaczenia.
Jezioro Okuninka
Sprawdzę, dzięki.
Też szukam alternatywy dla Skorzęcina. Z tego co znalazłem to w okolicy są: Przybrodzin, Boszkowo, Grabina, Koszelówka, Przyjezierze. Niestety jeszcze tam nie byłem, ale możesz zerknąć czy ci odpowiada.
Edytowane przez: "Pepeperowicz" cze 9.
W moich okolicach (świętokrzyskie) dobrze zapowiada się Sielpia. Zalew właśnie przechodzi rewitalizację, nowa plaża, atrakcje.
Wiolviol09/06/2020 12:08

Właściwie to nie, kierunek bez znaczenia.


To na pewno polecam Kretowiny (urokliwe miejsce nad wodą), Generalnie bardzo polecam okolice Naterek (koło Olsztyna).
A ryby łowisz? Rzuć okiem na Łowisko Piaseczno koło Kościerzyny (Orle). Fajne miejsce do odpoczynku, dodatkowo super łowisko pstrągowe (i nie tylko), dobre jedzenie a poza tym blisko do Trójmiasta.
Zagórze Śląskie
Pepeperowicz09/06/2020 14:06

Też szukam alternatywy dla Skorzęcina. Z tego co znalazłem to w okolicy są …Też szukam alternatywy dla Skorzęcina. Z tego co znalazłem to w okolicy są: Przybrodzin, Boszkowo, Grabina, Koszelówka, Przyjezierze. Niestety jeszcze tam nie byłem, ale możesz zerknąć czy ci odpowiada.


Ja byłem w Boszkowie.
Z plusów:
masa małych plaży (więc nie ma tłoku), czysta woda i stosunkowo płytko (idziesz, idziesz a wody po kolana) - dla dzieci bomba, nie potopią się

Minusy: w wakacje to istne mielno nad jeziorem i kocioł

Ja od siebie polecę Sieraków. Na plaży (codziennie rano wyrównują traktorkiem) czysto, ratownicy. Często mają jakieś eventy typu kino na plaży i czasami stawiają jakieś wodne atrakcje (pytanie czy w tym roku coś takiego będzie). Z kolejnych plusów to:
- msze w lesie nieopodal plaży (dla wierzących oczywiście, ale wymienię)
- zaplecze sanitarne (nawet chyba darmowe) na plaży, czego nie było w boszkowie,
- można biwakować mega ekonomicznie (pole namiotowe osir) lub na bogato (hotel przy plaży).
Minusy: czasami tłoczno (jedna plaża).

Mam jeszcze moją ulubioną miejscówkę, mogę podać szczegóły na priv (nie reklamuje jej publicznie, bo straci swój urok), ale tylko kamper / namiot
grzyp13/06/2020 15:59

Ja byłem w Boszkowie. Z plusów:masa małych plaży (więc nie ma tłoku), czyst …Ja byłem w Boszkowie. Z plusów:masa małych plaży (więc nie ma tłoku), czysta woda i stosunkowo płytko (idziesz, idziesz a wody po kolana) - dla dzieci bomba, nie potopią się :)Minusy: w wakacje to istne mielno nad jeziorem i kocioł Ja od siebie polecę Sieraków. Na plaży (codziennie rano wyrównują traktorkiem) czysto, ratownicy. Często mają jakieś eventy typu kino na plaży i czasami stawiają jakieś wodne atrakcje (pytanie czy w tym roku coś takiego będzie). Z kolejnych plusów to:- msze w lesie nieopodal plaży (dla wierzących oczywiście, ale wymienię) :)- zaplecze sanitarne (nawet chyba darmowe) na plaży, czego nie było w boszkowie,- można biwakować mega ekonomicznie (pole namiotowe osir) lub na bogato (hotel przy plaży). Minusy: czasami tłoczno (jedna plaża).Mam jeszcze moją ulubioną miejscówkę, mogę podać szczegóły na priv (nie reklamuje jej publicznie, bo straci swój urok), ale tylko kamper / namiot


siemka, rzucisz na priva kamperonamiotową miejscówke? pozdro
arekk00720/07/2020 19:03

siemka, rzucisz na priva kamperonamiotową miejscówke? pozdro


Poszło
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst