Oryginalne perfumy online

4
lis 8. 2017
Czy ma sens kupowanie perfum w drogerji internetowej? Jakie polecacie. Zgory przepraszam za gramatyke(jestem z Ukrainy, polski znam od dziecka wiec prosze bez sugestji). Interesuja mnie perfumy Lalique cena u nas to ok 1500hrn (200zl)w sklepach internetowych sa po 650 hrn to niecale 100zl ale sa to podroby. Czy u was jest podobnie?? Czy taka roznica w cenie to marza?
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
W zależności od konkretnego rodzaju ceny wahają się od 90 do 150zł. Są drogerie internetowe, inne niż ogólnoeuropejskie sieci jak Douglas czy Sephora, które mają dobre ceny i oryginalne produkty.
Kabanlis 8. 2017

W zależności od konkretnego rodzaju ceny wahają się od 90 do 150zł. Są drog …W zależności od konkretnego rodzaju ceny wahają się od 90 do 150zł. Są drogerie internetowe, inne niż ogólnoeuropejskie sieci jak Douglas czy Sephora, które mają dobre ceny i oryginalne produkty.


Cena tych konkretnych perfum w douglasie to ok 350zl ((
@VeraBlond.. Dlatego lepiej szukać na iperfumach, czy nawet w Empiku. Chyba, że potrzebujesz sklepu, który oferuje wysyłkę na Ukrainę.
Kabanlis 8. 2017

@VeraBlond.. Dlatego lepiej szukać na iperfumach, czy nawet w Empiku. …@VeraBlond.. Dlatego lepiej szukać na iperfumach, czy nawet w Empiku. Chyba, że potrzebujesz sklepu, który oferuje wysyłkę na Ukrainę.Tez mamy iperfumy(u nas to parfumeria.ua by notino) ale jakos tez podejrzanie tanio i sa tak diametralnie rozne opinje kupujacych ze po raz kolejny rezygnuje z zakupu. Chce zamowic w Polsce bo place polska karta meza(tez ukrainiec) a moze ktos ma jakis kod rabatowy do iperfumy?p
Edytowane przez: "VeraBlond.." lis 8. 2017
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje