Orange zamiast stacjonarnego neta

7
lip 25.
Cześć wszystkim, jestem tu od niedawna i bardzo mi się podoba, dlatego dziękuję za wszystko co tu robicie.

Korzystałem z UPC w domu i komórki dla dwóch osób, łącznie 105zl/m mnie to kosztuje i chciałbym zastąpić to tym Orange z 1TB (X2).

w związku z tym kupiłem na allegro 13 doładowań po 50zł Orange w cenie 500zł (jedno zostanie na odsprzedaż). Brzmi to dla mnie jak bardzo fajny deal, ale zastanawiam się, czy mogłem zrobić jeszcze coś lepiej, by wydać jeszcze mniej. Jako że chciałbym przenieść numery z Play do Orange chyba nie mam żadnej opcji by czekać sobie miesiąc na skarbonkę, bo już zapłaciłem za pakiet na najbliższy miesiąc.

z góry dziękuję za radę i pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
daj jakis odnosnik do oferty Pepper - z chęcią się zapoznam
wszystko fajnie ale na tych netach nie da sie grać itp itd. Slabe pingi , wolno czasami , ryzyk fizyk
Do gier może się nie nadaje, ale do Skype, filmów itp to w Wawie się mobilny świetnie sprawdza.
Ja korzystam z sim z allegro i mobilnego od lat. Kupiłem tylko antenę zewnętrzną bo mam grube mury w domu. W tym roku wydałem 300 zł za kartę nolimit za 360 zł z orange na allegro i polecam każdemu takie rozwiązanie (w mieście)
Weabster28/07/2019 14:54

Ja korzystam z sim z allegro i mobilnego od lat. Kupiłem tylko antenę z …Ja korzystam z sim z allegro i mobilnego od lat. Kupiłem tylko antenę zewnętrzną bo mam grube mury w domu. W tym roku wydałem 300 zł za kartę nolimit za 360 zł z orange na allegro i polecam każdemu takie rozwiązanie (w mieście)


Też myślałem o takim rozwiązaniu. Jakie prędkości osiągasz download/upload? Mógłbyś zalinkować tę ofertę no limit, o której piszesz?
Była kiedyś okazja z Orange 1TB na rok bodajże. Wychodziło chyba 270 zł. Nad tym właśnie myślałem.
SirNiedźwiedź29/07/2019 04:11

Też myślałem o takim rozwiązaniu. Jakie prędkości osiągasz downlo …Też myślałem o takim rozwiązaniu. Jakie prędkości osiągasz download/upload? Mógłbyś zalinkować tę ofertę no limit, o której piszesz?Była kiedyś okazja z Orange 1TB na rok bodajże. Wychodziło chyba 270 zł. Nad tym właśnie myślałem.


Download 50 upload 30. Ping 19

Bez anteny bet był mniej stabilny i lekko wolniejszy. Ofertę chciałem poslinkwac od razu ale niestety już jej nie ma. A to o czym piszesz kupuje właśnie do telefonu
Kurcze sim o którym pisze jest chyba już nigdzie niedostępne na allegro. Teraz widzę same oferty po 1tb
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje