ORANGE - jak wycisnąć najwięcej GB, minut i smsów za jak najmniej?

cze 20. 2022
Cze,
Przeszedłem do Orange, bo z wszystkich operatorów w miejscu mojego zamieszkania usługi działają najlepiej. Póki co mam nr na kartę. Nie wybrałem jeszcze żadnego pakietu. Wiem, że macie swoje triki, które pozwalają na wyciśniecie z oferty najwięcej pomarańczowego soku. Bardzo proszę o podzielenie się nimi.
Póki co wiem o nielimitowanych połączeniach, smsach, mmsach i 2TB za 360zł , wiem o 300GB za darmo na rok oraz znalazłem taki sposób w komentarzach od @barek16 :
"To zdradzę Wam sekret jak ja to robię jeszcze taniej Doładowuję żonie Orange free raz na miesiąc za 25/30zł i ona za samo doładowanie dostaje bonus 10GB (teoretycznie na 14dni ale ma RWK i te GB nie przepadają po 14 dniach i kumulują się z wcześniejszymi bonusami). Żona nigdzie nie dzwoni i nie pisze smsów, większość czasu siedzi w domu w zasięgu WiFi a do messengera i neta na mieście te uzbierane GB spokojnie jej wystarczają.
Na żony numerze ustawiony jest cykliczny przelew 5zł/ tydz na mój nr Orange free. Po 5 tygodniach ja mam od niej 25zł za które u mnie aktywuje się cykliczna usługa rozmowy + smsy + 20GB na 31 dni. Raz w miesiącu robię ręcznie dodatkowy przelew na 5zł od żony aby mieć 25zł u siebie w 4 tyg a nie 5.
Tym sposobem mam za 25zł obskoczone 2 numery, jeden net a drugi no limit + net. "

Jakie macie jeszcze sposoby?
Aktualizacje społecznościowe
Dyskusje
1 Komentarz
Prześlij Komentarz