lis 5. 2022
Też macie problem ze słabą baterią na android 12? Wczoraj zdecydowałem się na aktualizację, ale muszę powiedzieć że jest tragedia.
Na a11 miałem spokojnie około ~7h sot, a teraz pewnie nie będzie 4h.
Już problemy z wprowadzeniem tej aktualizacji (bo dopiero teraz), gdy już wystartował oficjalnie android 13, mogło rodzić pewne obawy. No i wiele osób też o tym pisało w okazjach.
Być może w którejś aktualizacji to poprawią, ale mam pewne obawy że nie.
Z drugiej strony proc to mediazłom, a nie snap, więc można się było spodziewać problemów.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj

10 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Z drugiej strony proc to mediazłom, a nie snap, więc można się było spodziewać problemów.
  Nie, nie można. Mamy końcówkę 2022, a nie 2015. Top listę najlepszych baterii zajmuje sporo procesorów MT i to starszych niż Dimensity.
  Skoro na starym systemie było ok, to co ma proc do tego?
  Lepiej sprawdź w statystykach baterii, to żre jej najwięcej. Jeśli system, to niedorobiony system. Jeśli aplikacja, to niedorobiona aplikacja.
  Ostatecznie możesz przywrócić system do ustawień fabrycznych po aktualizacji, bo może coś się rypło. Tylko bez przywracania potem danych aplikacji z kopii, bo to bez sensu - nie po to robisz reset, by potem mieć znów stare ustawienia. (Edytowano)
  Avatar
  Autor
  Sponsorowane gówno testy mnie nie interesują. Jakoś dziwnie się powtarzają te problemy w komentarzach na temat telefonów z mediashitami.
  A problemy z aktualizacją systemu mają wszyscy.
 2. Avatar
  U mnie bateria bez zmian. Aczkolwiek nie jestem zadowolony z aktualizacji. Vinced YTB zawiesza się a chodził dobrze. Inne aplikacje też potrafią się zblokować trzeba je uruchamiać ponownie też wcześniej nie było żadnych problemów.
 3. Avatar
  U mnie bateria na 12 wytrzymywała połowę tego co na 11. Poradziłem temu wyłączając usługę intelligent service która działała w tle. Teraz jest dobrze , prawie jak w A11
Avatar