OnePlus i Słuchawki bezprzewodowe do 500zł

8
lip 12. 2019
Witam,
Co dobrego można kupić z słuchawek bezprzewodowych do 500zł?
W większości będę je użytkował z telefonem więc muszą mieć mikrofon. Mam OnePlusa 6 więc moja pierwsza myśl to Bullets Wireless. Myślicie, że 420zł z PL/340zł z Chin to dobra cena czy można w tej kwocie wyrwać coś z lepszą jakością?
Jest też opcja na pierwszą generację za stówkę mniej.
W temacie jestem zielony także będę wdzięczny za każdą opinię. Do tej pory używałem pistonów za 10zł, ale pomyślałem, że pora na upgrade.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

8 Komentarzy
Tylko do muzyki i yt czy też do grania?
Przy pc nie mam bluetooth wiec raczej tylko telefon więc muza i yt plus rozmowy. Jak masz na myśli coś innego niż bullets wireless to nie wiem na ile na standard ale fajnie jakby też miały obsługę asystenta google.
Może spróbuj czegoś tańszego na początek. Ja ostatnio kupiłem z zagranicy soundpeats truecapsule za około 20$ i jestem bardzo zadowolony. Jedyny problem jest z grami na telefonie(na yt nie zauważyłem opóźnienia dźwięku, natomiast w PUBG mobile jest opóźnienie około sekundy).
Teraz jest aż nadmiar słuchawek dokanałowych bluetooth na rynku, ciężko się zdecydować.
W truecapsule jak rozmawiałem w pomieszczeniu to rozmówca mówił, że bardzo dobrze mnie słychać, a na zewnątrz niestety nie testowałem.
Kupiłem u janusza na allegro bulletsy drugiej generacji w cenie jak z Chin i jestem mega zadowolony. Grają obłędnie, a baterii nie udało mi się rozładować przez pierwsze 2 dni.
Kazionator300017/07/2019 08:08

Kupiłem u janusza na allegro bulletsy drugiej generacji w cenie jak z Chin …Kupiłem u janusza na allegro bulletsy drugiej generacji w cenie jak z Chin i jestem mega zadowolony. Grają obłędnie, a baterii nie udało mi się rozładować przez pierwsze 2 dni.


Jak rozumiem chodzi o tego samego który ma teraz jedyną ofertę na allegro? Dorzucił jakiś numer faktury czy coś na wypadek wysyłki do serwisu? I jak z jakością połączenia? Zdarzają się jakieś zakłócenia?
Próbowałem je kupić w xkomie, ale po 2 tygodniach czekania usłyszałem, że nadal ich nie dostali i nie wiedzą kiedy będą. Zmieniłem zamówienie na SoundMagic e11bt i sytuacja się powtarza, więc znów zaczynam myśleć nad kolejną alternatywą...
Może ktoś polecić coś w tym stylu? Dokanałowe, BT 5.0 i raczej coś, co można powiesić na szyi i dłużej wytrzyma bez ładowania.
Bartuc18/07/2019 17:56

Jak rozumiem chodzi o tego samego który ma teraz jedyną ofertę na allegro? …Jak rozumiem chodzi o tego samego który ma teraz jedyną ofertę na allegro? Dorzucił jakiś numer faktury czy coś na wypadek wysyłki do serwisu? I jak z jakością połączenia? Zdarzają się jakieś zakłócenia?Próbowałem je kupić w xkomie, ale po 2 tygodniach czekania usłyszałem, że nadal ich nie dostali i nie wiedzą kiedy będą. Zmieniłem zamówienie na SoundMagic e11bt i sytuacja się powtarza, więc znów zaczynam myśleć nad kolejną alternatywą...Może ktoś polecić coś w tym stylu? Dokanałowe, BT 5.0 i raczej coś, co można powiesić na szyi i dłużej wytrzyma bez ładowania.


Co do jakości połączeń to jest ok. Robiłem testy z kolegą i słyszał trochę hałasu z mojej strony (tzn przejeżdżające obok przystanku auta) więc idealnego wyciszenia dla rozmówcy nie ma ale mówił że mu to w ogóle nie przeszkadzało.
Za to z mojej strony było idealnie. Nie wiem jak sprawowała się pierwsza generacja ale sluchawki pieknie wyciszają - muzykę wystarczy słuchać bardzo cicho i już nie słyszysz co ktoś obok ciebie mówi więc przy rozmowie telefonicznej też jest super.

I tak, z tego co widzę to ten sam (dałbym link ale nie wiem czy można... W każdym razie oferta jest jedna).
Tak jak pisze słuchawki wysyła oryginalnie zafoliowane. W kartonie było jeszcze potwierdzenie zapakowania paczki w sklepie OP (ma je na zdjeciu, na tyle jest nr zamówienia itp) a do tego wydruk rachunku ze strony OP. Dane na rachunku na niego ale pytałem na czacie OP (tylko w razie co się nie przyznałem że kupiłem od kogoś, powiedziałem że to prezent) i mówili że z ewentualną gwarancją nie będzie problemu.
Kazionator300018/07/2019 20:41

Co do jakości połączeń to jest ok. Robiłem testy z kolegą i słyszał trochę …Co do jakości połączeń to jest ok. Robiłem testy z kolegą i słyszał trochę hałasu z mojej strony (tzn przejeżdżające obok przystanku auta) więc idealnego wyciszenia dla rozmówcy nie ma ale mówił że mu to w ogóle nie przeszkadzało.Za to z mojej strony było idealnie. Nie wiem jak sprawowała się pierwsza generacja ale sluchawki pieknie wyciszają - muzykę wystarczy słuchać bardzo cicho i już nie słyszysz co ktoś obok ciebie mówi więc przy rozmowie telefonicznej też jest super.I tak, z tego co widzę to ten sam (dałbym link ale nie wiem czy można... W każdym razie oferta jest jedna).Tak jak pisze słuchawki wysyła oryginalnie zafoliowane. W kartonie było jeszcze potwierdzenie zapakowania paczki w sklepie OP (ma je na zdjeciu, na tyle jest nr zamówienia itp) a do tego wydruk rachunku ze strony OP. Dane na rachunku na niego ale pytałem na czacie OP (tylko w razie co się nie przyznałem że kupiłem od kogoś, powiedziałem że to prezent) i mówili że z ewentualną gwarancją nie będzie problemu.


Dzięki, poczekam jeszcze trochę i jak nie ogarną tych SoundMagic to może się skuszę na allegro albo wezmę coś innego z Amazona.
Z połączeniem chodziło mi raczej o stabilność połączenia z telefonem przy odtwarzaniu. Mam teraz jakieś nauszne nonamy z BT4.2 i mają straszne zakłócenia kiedy przechodzę pod liniami elektrycznymi.
Jeszcze jedno pytanie: mają opcję przewijania do tyłu albo przejścia do poprzedniego utworu? Bardzo się przydaje przy audiobookach.
Bartuc18/07/2019 22:15

Dzięki, poczekam jeszcze trochę i jak nie ogarną tych SoundMagic to może si …Dzięki, poczekam jeszcze trochę i jak nie ogarną tych SoundMagic to może się skuszę na allegro albo wezmę coś innego z Amazona.Z połączeniem chodziło mi raczej o stabilność połączenia z telefonem przy odtwarzaniu. Mam teraz jakieś nauszne nonamy z BT4.2 i mają straszne zakłócenia kiedy przechodzę pod liniami elektrycznymi.Jeszcze jedno pytanie: mają opcję przewijania do tyłu albo przejścia do poprzedniego utworu? Bardzo się przydaje przy audiobookach.Nie testowałem pod liniami ale odnośnie stabilności nie mam zastrzeżeń - niech dowodem na brak problemów będzie to, że nawet mi nie przyszło do głowy że pytasz właśnie o to
Jest przeskakiwanie do poprzedniego utworu przy 2 krotnym wciśnięciu i do następnego przy 3 krotnym
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje