olx opłata serwisowa -- już jest

gru 3. 2021
zapowiadali, przez jakiś czas nie było, ale gdyby ktoś nie zauważył to już jest

471949-sJhBq.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Różne

16 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Czy ktoś zna system naliczania tej opłaty? Ile wyniosi od kwoty do 10 zł np? To jest jakoś procentowo?
  Avatar
  Nie chwalą się tym nigdzie, ale ostatnio jak sprawdzałem to było 3% + 3 zł do max. 20 zł. (Edytowano)
 2. Avatar
  Jeszcze raz odnośnie regulaminu "ochrony" OLX. Jeżeli np. kupicie spodnie rozmiar L, ale otrzymacie takie same w rozmiarze M to według OLX wszystko jest w porządku . No czy to nie są idioci? A narzekacie na Allegro ;).
 3. Avatar
  Poczytajcie sobie regulamin tego pakietu "ochronnego". Tam pracują idioci ;).
 4. Avatar
  @asimply @Ashleigh_ Ja tak miałem. Kupiłem sobie kolekcjonersko the sims 1 triple edition. Dostałem co prawda pudełko i płyty przy czym wszystko było pomieszane. Nie było odstawki, jeden dodatek sie nie zgadzał i była jakaś płyta z the sims 2. OLX nie widzi problemu bo gra to gra. Sprzedający też nie widzi, jeszcze stwierdził, że też mi negatywa wystawi.

  Najsmutniejsze jest to, że mnie to kosztowało 20 zł, a kogoś może znacznie więcej. Natomiast widzę potencjał na konto na menela i "legalne" sprzedawanie np. galaxy s21 za 2300, a wysłanie trupa wartego 300 zł. OLX stwierdzi, że telefon miał byc i telefon jest, więc w czym problem. OLX samo zachęca do zakupu reklamowaniem "czy przesyła jest OK?" (Edytowano)
 5. Avatar
  Ile kosztował przedmiot z tego ogłoszenia?
  I w jakiej był kategorii bo np w rzeczach dla dzieci nadal tej opłaty nie ma.

  Rozejrzałam również telefony, wyposażenie wnętrz, biżuterię w różnych cenach i w żadnej z tych kategorii jeszcze nie widzę tej opłaty. (Edytowano)
 6. Avatar
  Od kiedy ta opłata jest? Bo wcześniej nie zauważyłam
 7. Avatar
  geos03/12/2021 13:33

  @LittleOnion 47 PLN, Elektronika -> Komputery -> Podzespoły i części -> Po …@LittleOnion 47 PLN, Elektronika -> Komputery -> Podzespoły i części -> Podzespoły i części - Mazowieckie -> Podzespoły i części - Warszawa


  Czyli wychodzi 1zł +1%.
 8. Avatar
  Autor
  no. właśnie kupiłem w elektronice za 40 + 5 wysyłka i naliczyło (kupujący płaci) 1.40, razem 46,40.
 9. Avatar
  asimply04/12/2021 14:21

  Jeszcze raz odnośnie regulaminu "ochrony" OLX. Jeżeli np. kupicie spodnie r …Jeszcze raz odnośnie regulaminu "ochrony" OLX. Jeżeli np. kupicie spodnie rozmiar L, ale otrzymacie takie same w rozmiarze M to według OLX wszystko jest w porządku . No czy to nie są idioci? A narzekacie na Allegro ;).


  Wyobraź sobie, że zamawiasz grę za np 120 zł, a dostajesz fife 17 i to też jest w porządku.
 10. Avatar
  @KitusKotus
  Ja generalnie nigdy nie miałem problemu, ale jak muszę z czymś skontaktować się z ich supportem i zaczynają ten swój bełkot to piszę im wprost, że z idiotami nie będę rozmawiał ;). Szkoda czasu.
Avatar