Okazja z niższą ceną - powtórzenie tzw. "dubel"

3
wrz 23. 2019
Szukając "regulaminowego" działania, będącego w zgodzie z zasadami społeczności Peppera, zwracam do Was z zapytaniem dotyczącym tego, co można zrobić w sytuacji, w której znaleziona okazja posiada niższą cenę, niż zamieszczona uprzednio przez innego użytkownika? (zwyczajnie przez oszczędność innych osób chcących dokonać zakupu)
Pozostaje tylko zawrzeć informację i link w komentarzu poniżej okazji, czy też powinno się zamieścić "nową" z adnotacją dla @Pepper o scalenie?
Dzięki za każdą odpowiedź
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
3 Komentarze
Możesz w istniejącej okazji zamieścić link w komentarzu, że znalazłeś taniej - może wstawiający edytuje wpis na ten znaleziony przez Ciebie, lub wstawić nową okazję i poczekać na oceny użytkowników
Zależy co to jest jak kolejny wiedźmin 3 lub hitman na fona to nerwicy idzie dostać jak co chwila nową okazję ktoś robi by se ponabijać plusy, ale jak coś innego rzadkiego to myślę, że nikt nie będzie miał za złe jak nowa okazja najwyżej ktoś zgłosi i wtedy po prostu połączą okazje i tyle, ale kary nie będzie, dubel to jest tylko gdy jedna okazja jest taka sama czyli np. ta sama cena i w nieodległym czasie itp.
A no i można też wrzucić komentarz i informację do poprzedniej okazji.
Edytowane przez: "MaMiX" wrz 23. 2019
@Jimmies to zależy od sytuacji:
- jeśli dana okazja jest zakończona - dodajesz nową
- jeśli dana okazja dotyczy innego sklepu - dodajesz nową
- jeśli dana okazja jest dodana ponad 2 tygodnie temu - dodajesz nową (przy czym warto zawołać nasz zespół poprzez @Pepper w komentarzu do starej okazji, żeby ją zakończył, albo w komentarzu do nowej, podać linka i zawołać. Można też po prostu zgłosić, że cena się zmieniła i została dodana nowa okazja, żeby nie robić bałaganu)
- jeśli pierwotna okazja jest z tego samego sklepu i minęło mniej niż 14 dni - dodać komentarz w okazji z informacją, najlepiej wołając autora lub nasz zespół - co spowoduje że będziemy mogli wprowadzić aktualizację/podpić deal
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje