gru 18. 2022
Nie mam nic wspólnego z tą okazją, gdyby ktoś chciał mi to wytknąć, ale ogarnia mnie spory niesmak z tego w którą stronę zmierza ten portal.

Po pierwsze jakim prawem i dlaczego administracja zdjęła tą wstawkę? Cena była zasadniczo okazyjna, a koszulka na stronie Adidasa jest niedostępna.

Po drugie, ten portal stał się przystanią dla Januszy biznesu, liczących na szybki zarobek, straszących pozwami za błędy cenowe. W dużej części korzysta z niego banda frustratów, gnojących i minusujących normalnych użytkowników. Typ, który nigdy nie wrzucił żadnej okazji, pisze komentarz „za Argentynę zawsze minus” i dostaje kilkanaście plusów. Należy w takim razie zastanowić się czy w ogóle osoby, które nigdy nie dodały okazji powinny mieć możliwość oceniania wstawek, a tym bardziej komentowania i hejtowania wszystkiego jak leci.

Zachęcam do dyskusji.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj

8 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Hej
  Powodów jest kilka. Autor zmienił w okazji sklep i cenę w okazji - na co nie pozwalamy, więc ogólnie nie wiem do jakiej ceny się odnosisz? W miedzy czasie również wygasił okazję.
  Ustawiony nowy sklep ma negatywne opinie, wysokie prawdopodobieństwo podrobionego produktu.
  Avatar
  Autor
  Okej, skoro jest taka sytuacja to rozumiem. Natomiast punkt drugi mojej wypowiedzi, jest aktualny do wielu okazji, gdzie wpada banda sfrustrowanych przygłupów, która minusuje dla zasady bo Argentyna, bo Apple, bo Xiaomi…