OFFICEBOOKERCARS - zakup auta

wrz 6. 2023
Cześć,
Czy ktoś z Was kupował sprowadzany samochód przy pomocy firmy OFFICEBOOKERCARS? Poniżej link do ich oferty na otomoto. Nie bardzo mogę znaleźć opinie na ich temat.
Firma istnieje w KRS-ie, odbierają telefony, ale trochę mnie zastanawiają ich ceny, które powiedziałbym są zaniżone w porównaniu do innych cen.
officebooker.otomoto.pl/inv…ory
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika artur.seliga
  Jak chcesz się pozbyć swoich pieniędzy to możesz im zaufać Działają na zasadzie nie widzisz auta, wplacasz 40% zaliczki a oni Ci je "sprowadzają". Cena na OtoMoto wyjątkowo atrakcyjna żeby złapać potencjalnych klientów. Wystarczy poszukać i zobaczysz, ze konto na OtoMoto od sierpnia tego roku, komentarze na google również od sierpnia a niektóre nawet się powtarzają tylko inne imię jest xD Mówią że działają od 5 lat. Podszyli się pod prawdziwa firmę działająca w tym miejscu, która zajmuje się zupełnie czymś innym. Dodali końcówkę "car" do nazwy. Wystarczy wejść na ich stronę internetową, której domena defakto została zarejestrowana w sierpniu tego roku xD i bez problemu znajdziesz link do ich Instagrama. Na Instagramie kilka zdjęć aut wstawionych 21 sierpnia. Konto oczywiście założone w sierpniu a obserwujący to głównie "hindusi" i inne fakowe konta. Lokalizacja założenia konta: Rosja. Także jak nie chcesz zobaczyć ani auta ani swoich pieniędzy to możesz im zaufać
  Awatar użytkownika maciek.andrzejczak
  Autor
  Cześć z tych informacji znalazłem, ale konkretnie rozszerzyłeś temat - dzięki!
 2. Awatar użytkownika Piotr_SzymanowiczXqD
  ja tam się pofatygowałem i pojechałem na Wiślaną. Oczywiście adres wirtualny, jest tylko tabliczka ale firmy nie ma. Jak spytałem się o nią, to tylko ludzie się uśmiechnęli. Też się wycofuję z kupna u nich auta
  Awatar użytkownika artur.seliga
  15180480-k0Ojp.jpgAleo usuwa wszystkie złe opinie. Uważajcie na tych oszustów. Już tej opinii nie ma
 3. Awatar użytkownika Bydgoszcz1234
  Proszę zapoznać się z firma łakomy- meller z Bydgoszczy po 2 miesiącach się zamknęła to tam tylko 30 procent było, tez niby 30 dni , wpłata i auto pod dom, ludzie oszukani:) otworzył się gdzieś indziej , odkupił od kogos firmę badz podszywa się.
 4. Awatar użytkownika jarek.jozwik
  Zostawię taktyczną kropkę ponieważ mamy to samo pytanie. Poszperałem trochę. Wszystkie opinie nt tej firmy są z sierpnia 2023 a spółka istnieje od 2015. Właściciel ma jeszcze 4-5 innych spółek.
  Awatar użytkownika jarek.jozwik
  aleo.com/pl/…awa
  dodatkowo zobacz raporty finansowe. W 2019 zanotowali stratę na poziome 12 tys i nie sprowadzili żadnego auta. 


  Rozmawiałem z ich przedstawicielem. Należy przelać 40% kwoty auta. Reszta przy odbiorze. W przypadku mojego auta zaoszczędziłbym prawie 80 tys. Odpuściłem 
 5. Awatar użytkownika Mieczyslaw_Korzepa
  Ja im zaproponowałem akredytywę - mój bank i ich bank pilnują transakcji. Nie zgodzili się. Moim zdaniem jest przekręt. Sprawdziłem ich adres na mapie googla. Jest to budynek mieszkalny, z wieloma lokalami, na dole włoska restauracja. Oni w adresie nie podali numeru lokalu. (Edytowano)
  Awatar użytkownika maciek.andrzejczak
  Autor
  Dobrze, że mówisz - im więcej osób opowie o swoich doświadczeniach z nimi, tym lepiej.
  Może mieli jakieś powód odmowy, ale mi też by się zapaliła czerwona lampka.
  Lokalizację też sprawdzałem, choć tak na dobrą sprawę nie muszą mieć biura w ogóle, bo i po co, skoro wszystko załatwiają internetowo/telefonicznie.
 6. Awatar użytkownika jarek.jozwik
  Temat jest pociągnięty na wykopie. Tam są dwie osoby które zamówiły u nich auto. Czekamy na rozwój wątku. 

  btw właściciel spółki nie ma już 4 a 3 spółki jedna się zamknęła 
  Awatar użytkownika maciek.andrzejczak
  Autor
  Potwierdzam, założyłem tam wątek, ale przestałem zaglądać
  Tylko wiesz, zawsze istnieje ryzyko, że to osoby z tej firmy dodają komentarze...
Awatar użytkownika