Opublikowano 16 godzin temu

Oferta telefoniczna

Hej.
Szukam ofert telefonicznych na kartę by przenieść kilka numerów. Ważne jest dla mnie wsparcie volte I vowifi dla telefonów Motorola oraz Xiaomi. Stąd 2 pytania:
1. Jakie oferty proponujecie.
2. Do heyah da się przenieść nr z uwierzytelnieniem przez bank co ułatwia podpisanie umowy ( nie muszę iść do salonu lub łapać się z kurierem na mieście w godzinach pracy) Czy są jakieś inne sieci które też podobnie jak Heyah pozwalają podpisać umowę bez tradycyjnego podpisu na papierze ? (Daje to większe możliwości żaglownia ofertami)
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika frezee92
  Autor
  W tym momencie mam nju. Cenowo wychodzi super Itp. Ale Orange ma beznadziejne wsparcie do volte. W sumie jak nie masz nic typu Samsung lub iPhone to raczej nie działa. Problem leży po stronie ich infrastruktury ale składają winę na producentów telefonów. A potrzebuje vowofi z powodu słabego zasięgu na wsi. (Edytowano)
  Awatar użytkownika ed_shfrin
  beta.btsearch.pl/

  Przybliż na swoją miejscówkę i sprawdź jakie maszty masz w okolicy
 2. Awatar użytkownika ed_shfrin
  ja przenosiłem do njumobile - oferta subskrypcja i było przez profil zaufany/bank. 19 zł za numer przy kilku. Jest 5G, volte i vowifi - mam Samsunga S24. 19 zł za numer przy kilku

  pepper.pl/com…504

  Jak coś dopytaj na czacie z konsultantem na stronie jak zainteresowany
 3. Awatar użytkownika 1234sdg131
  Raczej wszyscy mają już dzisiaj vowifi i volte, a przynajmniej te większe sieci. Ja bym jednak mniej patrzył na cenę, a bardziej na zasięg w miejscach, w których przebywasz. U mnie np najlepiej działa Orange, więc wybieram coś co działa na ich masztach.
 4. Awatar użytkownika frezee92
  Autor
  Wszedzie daleko. W środku resztki 2g lub vowifi. Testowałem już każda sieć z wielkiej 4.
  Awatar użytkownika 1234sdg131
  Ale innych masztow poza tych 4 sieci nie ma. Reszta wirtualnych operatorów korzysta z ich infrastruktury. W takim razie przede wszystkim stawiaj na vo WiFi.
Awatar użytkownika