Oferta Na Kartę

4
lut 24.
Hej peperowicze potrzebuje zestawienie ofert na kartę. abonamentowych. obecnie jestem w Plusie i płace 25 za nielimitowane smsy rozmowy i MMSy a do tego 10gb internetu które niewykorzystane przechodzi na następny miesiąc. szukam jakiegoś pakietu który będzie w podobnej cenie a do tego będę miał internet w UE, bo aktualny działa tylko w Polsce. a dalej za transfer trzeba płacić. Co możecie mi polecić? No i żeby na terenie Polski wszystko mi śmigało
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
4 Komentarze
Zmieniłem jakieś pół roku temu ofertę na Orange Flex, 25zl pobierane z podpiętej karty, 15gb Internetu, 2,65gb w roamingu.
Do tej pory żadnych kłopotów, działa bezobsługowo, można wybrać większy pakiet.
Przy zmianie brałem oferty tylko od głównych operatorow aby zminimalizować ryzyko że operator się zwinie i będę musiała szukać od nowa czegoś innego.
Fortnajt24/02/2020 15:52

Zmieniłem jakieś pół roku temu ofertę na Orange Flex, 25zl pobierane z podp …Zmieniłem jakieś pół roku temu ofertę na Orange Flex, 25zl pobierane z podpiętej karty, 15gb Internetu, 2,65gb w roamingu.Do tej pory żadnych kłopotów, działa bezobsługowo, można wybrać większy pakiet.Przy zmianie brałem oferty tylko od głównych operatorow aby zminimalizować ryzyko że operator się zwinie i będę musiała szukać od nowa czegoś innego.


też się temu przyglądałem ale trzeba im wysyłać swój dowód
flex lepszy od tego?
I orientujesz się jak to jest z plushem, czy działa tak samo jak plus, te same nadajniki=ten sam zasięg?
3873098-ltQly.jpg
Z tymi ofertami to po 3-4 miesiącach może być różnie, chyba że wrócisz do kraju (dodatkowe koszty).

Edit: nie wiem która oferta lepsza (może czegoś nie wiem), ale w tej drugiej ofercie po krótkim czasie, zdaje się po 3 miesiacach dostałem więcej wszystkiego, w tym roamingu o 0.5GB.

Będąc w pedo-misiu abo (jak ja to mówię) jesteś pełnoprawnym czlonkiem Plusa to znaczy masz dostęp do darmowego pakietu Ipla oraz w salonie mówią Ci jeśli się kończy umowa i czy byś nie chciał/nie chciała np. telewizora. albo nowej umowy w Plusie.
Edytowane przez: "zimny" lut 25.
StaryDziad24/02/2020 16:05

też się temu przyglądałem ale trzeba im wysyłać swój dowód flex lepszy od t …też się temu przyglądałem ale trzeba im wysyłać swój dowód flex lepszy od tego?I orientujesz się jak to jest z plushem, czy działa tak samo jak plus, te same nadajniki=ten sam zasięg? [Obrazek]


Zapoznaj się z tym wątkiem .. jak co pisz. Pomogę
pepper.pl/com…399
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst