Oferta komórkowa bez telefonu - karta/abonament

18
lip 9. 2019
Cześć,

Jaka jest teraz najlepsza oferta na kartę/abonament bez zobowiązań na rynku?

Potrzeby, rozmowy raczej bez limitu, chociaz teraz to standard - internetu żeby te 10GB chociaż było.

Swego czasu była taka od Orange opłacana na cały rok, ale nie umiem tego znaleźć.
Prowadzę też Jednoosobową działalnosć gospodarczą (bez VAT). Jeśli coś pod tym kątem macie możliwe do wrzucenia w koszty byłoby złoto

edit1. co do jednoosobowej działalności zauważyłem, że chyba najlepiej zarejestrować prepaid na firmę - bo oferty dla firm są tańsze dla VATowców, a dla bezVatowców wychodzą drożej od indywidualnych
Aktualizacje społecznościowe
Różne
18 Komentarzy
Szukajcie, a znajdziecie:
biuroprasowe.orange.pl/blo…ok/
biuroprasowe.orange.pl/wp-…pdf

Nic lepszego raczej nie znajdziesz. A jeśli chodzi o JDG to po prostu kup doładowania z fakturą i wrzuć je w koszty to zbijesz tego 18% skoro nie jesteś vatowcem. Pisano tu też o możliwości zakupu doładowań na allegro, co wychodziły niby 255 zł, ale wtedy na bank nie dostaniesz faktury, bo to jakaś lewizna.
Swoją drogą to czemu nie jesteś vatowcem, przecież to się nie opłaca?
Edytowane przez: "e-Rick" lip 9. 2019
e-Rick09/07/2019 10:28

Szukajcie, a …Szukajcie, a znajdziecie:https://biuroprasowe.orange.pl/blog/az-1-tb-danych-nielimitowane-rozmowy-i-smsy-na-caly-rok/https://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2019/04/blog/Regulamin_RozmowySMSyGB_jedn_20190425.pdfNic lepszego raczej nie znajdziesz. A jeśli chodzi o JDG to po prostu kup doładowania z fakturą i wrzuć je w koszty to zbijesz tego 18% skoro nie jesteś vatowcem. Pisano tu też o możliwości zakupu doładowań na allegro, co wychodziły niby 255 zł, ale wtedy na bank nie dostaniesz faktury, bo to jakaś lewizna. Swoją drogą to czemu nie jesteś vatowcem, przecież to się nie opłaca?


Nie opłaca się mi być - pracuję w usługach (DJ/nagłośnienie/oświetlenie). Moja marża to około 90 procent, a nie jak w handlu 5-10 procent. A Vat musiałbym doliczać 23%. Klientów mam 80-90 procent idywidualnych (np. wesela), którym FVAT jest zbędna.

ps. dzięki za ofertę
Edytowane przez: "kimi_iceman" lip 9. 2019
Co nazywasz najlepszą ofertą? Pod jakim względem? Nie napisałeś najtańsza tylko najlepsza, więc zdefiniuj co przez to rozumiesz.
Edytowane przez: "CiekawskiGeorge" lip 9. 2019
kimi_iceman09/07/2019 10:34

Nie opłaca się mi być - pracuję w usługach (DJ/nagłośnienie/oświetlenie). M …Nie opłaca się mi być - pracuję w usługach (DJ/nagłośnienie/oświetlenie). Moja marża to około 90 procent, a nie jak w handlu 5-10 procent. A Vat musiałbym doliczać 23%. Klientów mam 80-90 procent idywidualnych (np. wesela), którym FVAT jest zbędna.ps. dzięki za ofertę


No tak, ja nie mam wyjścia, klienci tylko z FV, wiec w sumie nawet nie brałem pod uwagę żeby nie byc na VAT.
Sam mam Nju mobile - za 29zł mam nielimitowane rozmowy/smsy/mmsy i 30GB transferu(początkowo jest chyba 10, a potem jest reszta za staż). Abonament, ale można go zerwać w praktycznie w każdej chwili - do końca danego okresu rozliczeniowego.
Również posiadam nju mobile za 29 zł i nie narzekam, można dobrać nju dodatkowy za 19 zł i w zależności od stażu do 60 GB miesięcznie.
Kaban09/07/2019 15:59

Sam mam Nju mobile - za 29zł mam nielimitowane rozmowy/smsy/mmsy i 30GB …Sam mam Nju mobile - za 29zł mam nielimitowane rozmowy/smsy/mmsy i 30GB transferu(początkowo jest chyba 10, a potem jest reszta za staż). Abonament, ale można go zerwać w praktycznie w każdej chwili - do końca danego okresu rozliczeniowego.


A jak z zasięgiem w Nju mobile?
@Jeżew Ten sam co Orange. Nie miałem problemu oprócz fragmentów woj. lubelskiego w strefie nadgranicznej.
Kaban09/07/2019 15:59

Sam mam Nju mobile - za 29zł mam nielimitowane rozmowy/smsy/mmsy i 30GB …Sam mam Nju mobile - za 29zł mam nielimitowane rozmowy/smsy/mmsy i 30GB transferu(początkowo jest chyba 10, a potem jest reszta za staż). Abonament, ale można go zerwać w praktycznie w każdej chwili - do końca danego okresu rozliczeniowego.


60 zł więcej i ponad 50 GB mniej w porównaniu z tym rocznym pakietem. Plus to możliwość zmiany oferty ad hoc, ale czy to tak istotne w tych czasach to już indywidualna sprawa.
@e-Rick Ale nie musisz wywalać na raz całej kwoty, masz spory pakiet zagraniczny (chyba koło 3gb) i nie musisz pamiętać o doładowaniach. W moim przypadku, to po prostu kwestia wygody, ale to już właśnie - indywidualna sprawa.
Kaban10/07/2019 10:06

@e-Rick Ale nie musisz wywalać na raz całej kwoty, masz spory pakiet z …@e-Rick Ale nie musisz wywalać na raz całej kwoty, masz spory pakiet zagraniczny (chyba koło 3gb) i nie musisz pamiętać o doładowaniach. W moim przypadku, to po prostu kwestia wygody, ale to już właśnie - indywidualna sprawa.


W tej rocznej ofercie masz pakiet zagraniczny 25 GB. Jedyna różnica, że musisz wyłożyć całość na dzień dobry, ale wg mnie wynika z tego sporo korzyści i właśnie jest to wygodne rozwiązanie, bo na rok praktycznie możesz zapomnieć o wszystkim.
Kaban10/07/2019 09:42

@Jeżew Ten sam co Orange. Nie miałem problemu oprócz fragmentów woj. lub …@Jeżew Ten sam co Orange. Nie miałem problemu oprócz fragmentów woj. lubelskiego w strefie nadgranicznej.


Kodeń i okolice?
SayHiAndBeMy10/07/2019 10:36

Kodeń i okolice?


Ano. Bliżej Łomaz, Wisznic to samo. Zasięg w kratkę, albo czarna dziura
A szczególnie między Wólka Plebańska, Lisy, Witoroż
Ja też właśnie patrzę gdzie przenieść numer bez umowy do 30 zł miesięcznie, bez limitu, z internetem w roamingu i w sumie wychodzi na to że albo nju, albo plush, tylko w tym drugim nie ma volte.. także podpinam się pod temat
Plush jest ok przy 2-5 numerach.
Wtedy jest 5 zeta taniej per numer czyli abonament wychodzi po 20 PLN na miesiąc za numer
a2mobile startery odpal i masz problem z głowy wszystko bez limitów 19,90 zł za numer zasięg Plus.
Edytowane przez: "aero" lip 10. 2019
sam przenioslem nr do Orange na karte taryfa Orange Free(wtedy 50zl przedluza chyba na 90 dni) i nigdy mi nie brakuje internetu - syn ma cos ok 100GB uzbierane na koncie - automatyczne przedluzanie za 25zl co miesiac darmowych rozmow + sms. Wczesniej placilem jakis abo w play bez tel dla firm - 37zl i bylo tez wszystko darmo tylko net 4GB chyba na msc.

orange.pl/vie…rte
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst