Odświeżona nawigacja naszych aplikacji mobilnych

cze 11. 2021
Aktualizacja 1
Aplikacje w wersji beta są gotowe do testowania
Jesteś jednym z użytkowników naszej aplikacji mobilnej, więc chcemy poinformować Cię o wprowadzanych zmianach w jej nawigacji.

397959.jpg

Zmiany mogą czasami być frustrujące, ale są one wynikiem opinii, które otrzymaliśmy w ankietach i testach użyteczności (przeprowadzone na naszych platformach: UK, DE i FR). Mamy nadzieję, że ułatwią Ci korzystanie z naszej aplikacji.

Użytkownicy aplikacji często sygnalizowali nam trudności ze znalezieniem ustawień, Przenieśliśmy je do głównego menu, aby ułatwić dostępność. Ponadto niezależnie od tego, z której funkcji aplikacji aktualnie korzystasz, możesz w łatwy sposób dostosować jej ustawienia. Uznaliśmy, że to bardziej logiczny sposób, aby użytkownicy mogli efektywnie zarządzać ustawieniami. Menu główne zostało zaktualizowane zarówno w aplikacji na iOS, jak i na Androida, aby stworzyć bardziej spójny sposób nawigacji i uzyskiwania dostępu do pozostałych sekcji aplikacji.

W górnej części ekranu w obu wersjach aplikacji znajdziesz przycisk „Dodaj”. Umożliwia on łatwe dodawanie okazji lub dyskusji niezależnie od przeglądanej zakładki.

397959.jpg
iOS
 • W przypadku użytkowników iOS ulepszyliśmy dolny pasek nawigacji, aby ułatwić użytkownikom dostęp do sekcji, z których najczęściej korzystają - powiadomień, profilu użytkownika (w tym zapisanych okazji i alertów dotyczących słów kluczowych).
 • Dodaliśmy również wyszukiwanie i skrzynkę odbiorczą (oprócz prywatnych wiadomości znajdziesz tam również Okazje Dnia). Nadal będziesz mieć bezpośredni dostęp do grup za pośrednictwem wyszukiwania, dzięki czemu możesz eksplorować tematy, na których Ci najbardziej zależy.
 • Dostęp do dyskusji można teraz uzyskać z menu głównego. Menu główne zostało również przeorganizowanie, aby ułatwić użytkownikom znajdowanie grup i grup dotyczących dyskusji, pomagając szybko znaleźć okazje i dyskusje, które mogą Cię zainteresować.


397959.jpg
Android

 • Dodaliśmy dolny pasek nawigacji, aby ułatwić użytkownikom dostęp do sekcji, z których najczęściej korzystają – profilu użytkownika (w tym zapisanych okazji i alertów dotyczących słów kluczowych).
 • Dodaliśmy również wyszukiwanie i skrzynkę odbiorczą (oprócz prywatnych wiadomości znajdziesz tam również Okazje Dnia). Ponadto ta zmiana umożliwi użytkownikom szybkie przejście z powrotem do widoku głównego po zakończeniu przeglądania.
 • Menu główne zostało przeorganizowane, aby ułatwić użytkownikom znajdowanie grup i grup dotyczących dyskusji, pomagając szybko znaleźć okazje i dyskusje, które mogą Cię zainteresować.


Wersje beta naszych aplikacji są już dostępne!

Jak rozpocząć testowanie na urządzeniach z systemem Android?
 • Pobierz aplikację pepper.pl jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś,
 • Skorzystaj z tego linku,
 • Kliknij „Zostań testerem".

Jak rozpocząć testowanie na urządzeniach z systemem iOS?
 • Zainstaluj aplikację TestFlight,
 • Zarejestruj się tutaj podając adres e-mail, którego używasz dla swoich produktów Apple (Apple ID)
 • Sprawdź swoje wiadomości e-mail i kliknij na link z zaproszeniem,
 • Aplikacja będzie dostępna do pobrania w Testflight.


Czekamy na Twoją opinię
Aktualizacje społecznościowe
Oficjalne komunikaty
Dyskusje
Najlepsze komentarze
110 Komentarzy
Prześlij Komentarz