Odstraszacz komarów xiaomi

3
sie 11. 2020
Witajcie. Czy gdzieś można dostać odstraszacz komarów xiaomi (smart lub nie) z szybka wysyłka ? Na Ali i Allegro wszystko jest z orientacyjna dostawa na za miesiąc
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
3 Komentarze
Jedyne co mogę doradzić, to brać na Ali z wysyłką ASS. Zdecydowana większość tych przesyłek dociera do dwóch tygodni. Dwie takie przesyłki doszły mi ostatnio w 8 dni. Podejrzewam, że i to jednak może być dla Ciebie za długo, bo pewnie chciałbyś mieć to na już, jako że sezon komarowy w pełni . Tym bardziej, że tu mowa o samym transporcie, a druga kwestia, to jak szybko "żółty" wyśle paczkę. Czasem wysyłają natychmiast, innym razem zaś zwlekają kilka dni, tu nie ma reguły. Tak czy siak przy odrobinie szczęścia miałbyś to w domu do dwóch tygodni.
azaber11/08/2020 10:47

Jedyne co mogę doradzić, to brać na Ali z wysyłką ASS. Zdecydowana więk …Jedyne co mogę doradzić, to brać na Ali z wysyłką ASS. Zdecydowana większość tych przesyłek dociera do dwóch tygodni. Dwie takie przesyłki doszły mi ostatnio w 8 dni. Podejrzewam, że i to jednak może być dla Ciebie za długo, bo pewnie chciałbyś mieć to na już, jako że sezon komarowy w pełni . Tym bardziej, że tu mowa o samym transporcie, a druga kwestia, to jak szybko "żółty" wyśle paczkę. Czasem wysyłają natychmiast, innym razem zaś zwlekają kilka dni, tu nie ma reguły. Tak czy siak przy odrobinie szczęścia miałbyś to w domu do dwóch tygodni.


Bo niestety termin na Ali ok 05/09 wiec za długo
wadam11/08/2020 10:58

Bo niestety termin na Ali ok 05/09 wiec za długo


Nie patrz na to co oni tam piszą odnośnie terminu, bo zawsze dają sobie, asekuracyjnie więcej czasu. W rzeczywistości wygląda to tak jak opisałem wyżej. A pisze to na podstawie własnego doświadczenia, zdobytego po otrzymaniu już ponad setki takich przesyłek (ASS) tylko w tym roku.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst